Mode''RIGA FASHION WEEK 2024'': No 8. līdz 11. aprīlim

”RIGA FASHION WEEK 2024”: No 8. līdz 11. aprīlim

Izstādes, izglītojoši pasākumi, modes skates, filma, dažādi dizaineri: Un tas viss gaidāms ”RIGA FASHION WEEK”

No 8. līdz 11. aprīlim Rīgā norisināsies ikgadējais modes pasākums – Rīgas modes nedēļa, ko rīko ”Baltijas modes federācija”. Šī gada pavasara sesija turpinās tēmu “mode ir māksla” un ar uzsvaru uz ilgtspējīgu modi.

''RIGA FASHION WEEK'' 2024. gada reklāma. Bāla meitene melnā apmetnī ar sarkanu cepuri.
Foto atsauce: rfw.lv

”RFW” 2024

Grafikas dizainere Olga Golovko, iedvesmojoties no Aleksandra Makvīna darbiem, ir veidojusi šī gada Rīgas modes nedēļas vizuālo identitāti. Makvīna teatrālā un dramatiskā estētika atspoguļojas ”RFW” galvenajā tēmā.

Sadarbība un atbalstītāji

”RFW” ģenerālpartneri ir universālveikals ”Stockmann Riga” un elektroautomobilis ”GWM Ora 03”. Modes nedēļa piedāvās arī izglītojošus pasākumus, piemēram, semināru un paneļdiskusiju par atbildīgu apģērbu ražošanu.

Dalībnieki un modes šovi

”RFW” pavasara sesijā piedalīsies vairāk nekā 17 zīmoli, tostarp jauni un atpazīstami zīmoli no Latvijas un ārvalstīm. Šajā sezonā uzmanība tiks pievērsta dažādībai – no urbānās un ikdienas modes līdz augstajai modei, akcentējot ilgtspējīgus materiālus un inovatīvas dizaina idejas.

Miia Halmesmaa

Somu dizainere Miia Halmesmaa, sadarbojoties ar ”Stockmann Riga”, Rīgas modes nedēļā pirmo reizi prezentēs savu kolekciju. Halmesmaa dizainu raksturo neierobežotas līnijas, krāsaini apģērbi un ekoloģiski materiāli, kas radīti, domājot par vidi un ilgtspēju.

“Varens”, “Katya Katya”, ”Anna Kruz”

”RFW” modes dizaineres Jekaterinas Šehurinas (zīmola “Katya Katya”) un Annas Krūzes (zīmola ”Anna Kruz”) darbi, kas izrādīs klasisku siluetu kolekcijas ar provokatīvām detaļām un metāliskiem materiāliem. Latvijas zīmols “Varens” demonstrēs bezšuvju izstrādājumus, kas balstīti uz mūsdienīgu šūšanas tehnoloģiju, akcentējot tehnoloģiju.

Modes kolekcija ''BAE'', dizainere Katya Shehurina
Foto atsauce: rfw.lv

Māksla, izstādes un filma

”RFW” programmā iekļauta filma par leģendāro dizaineri Alexander Mcqueen, demonstrējot viņa ietekmi uz modes pasauli un mākslu. Filmu seanss, kas rīkots par godu dizainera dzimšanas dienai, ir viens no vairākiem pasākumiem, kas paredzēti, lai izglītotu un iedvesmotu apmeklētājus par modei un mākslai svarīgiem jautājumiem.

Papildus modes skatēm, ”RFW” piedāvā arī iespēju apmeklēt vairākas satriecošas izstādes. Piemēram, mākslas muzejā “Rīgas Birža” tiks rīkota izstāde “Suzani. Vienas izšuvējas stāsts”, kas veltīta Uzbekistānas tradicionālajai izšūšanas mākslai.

”RIGA FASHION WEEK”

”RIGA FASHION WEEK” atgriežas no 8. līdz 11. aprīlim ir svarīgs notikums modes industrijā, kas sniedz iespēju dizaineriem demonstrēt savas jaunākās kolekcijas un veicina diskusiju par modei svarīgiem jautājumiem, piemēram, ilgtspēju un mākslas lomu modē. ”RFW” 2024. gada pavasara programma sola būt aizraujoša, piedāvājot modes skates, izstādes, izglītojošus pasākumus un pat filmu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences