MūzikaReperis Wiesulis izpārdeva savu pirmo solo koncertu

Reperis Wiesulis izpārdeva savu pirmo solo koncertu

Wiesulis izpārdeva pirmo solo koncertu “Palladium”

Jaunais Latvijas hiphopa ainavas talants Wiesulis, izpārdeva savu pirmo solokoncertu, kas norisināsies 27. aprīlī, koncertzālē “Palladium”. Koncertā Wiesulis un talantīgais bītmeikers, producents sangvn prezentēs savu jaunāko albumu “En Prise”, kā arī vecās visiem iemīļotās dziesmas, un šī kopīgā uzstāšanās iezīmēs jaunu lappusi abu mākslinieku radošajā darbībā.

“Ghetto Games Štuka par bazaru”

Wiesulis piedalas Ghetto games "štuka par bazaru

Reperis Wiesulis uzsāka savu mūzikas karjeru pēc iespaidīgas dalības “Ghetto Games” brīvrunu batlā “Štuka par bazaru” 2021. gadā. Šis pasākums ir viens no lielākajiem hip-hop notikumiem Latvijā, kurā jaunie un pieredzējušie mākslinieki sacenšas brīvrunā, izpildot frīstailu, priekšā lielai auditorijai un žūrijai. Wiesulis ar savu dalību šajā batlā spēja iegūt gan publikas, gan kritiķu atzinību, kas kalpoja kā spēcīgs starts viņa mūzikas karjerai​.

Šī piedalīšanās “Ghetto Games” bija būtisks solis Wiesuļa karjerā, jo tas palīdzēja viņam izcelties un iegūt atpazīstamību Latvijas hiphopā. Wiesulis pēc šī panākuma turpināja strādāt pie savas mūzikas, radot dziesmas, kas atspoguļo viņa unikālo stilu un māksliniecisko vīziju.

Albums “En Prise”

Wiesulis ir arī nesen izdevis savu otro studijas albumu “En Prise”, kurā atklājas viņa muzikālās izaugsmes plašums. Albums, kas tika sagaidīts ar lielu interesi, seko viņa veiksmīgajam debijas albumam “Fianchetto”, kas ieguva nomināciju Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākais hip hop mūzikas albums”.

Reperis Wiesulis

Reperis Wiesulis un bītmeikers sangvn

Ar pirmo solo koncertu “Palladium” un jauno albumu “En Prise”, Wiesulis ne tikai nostiprina savu vietu Latvijas mūzikas scenā, bet arī demonstrē savu māksliniecisko evolūciju. Viņa muzikālais ceļojums no ievērojamas dalības “Ghetto Games” brīvrunu batlā līdz pat mūzikas albumu izdošanai apliecina Wiesuļa spēju aizsniegt klausītājus ar aizraujošu un dziļi personisku mūziku. Ar šīm jaunākajām izpausmēm, Wiesulis ne tikai pievērš uzmanību savam mākslinieciskajam darbam, bet arī iedvesmo citus jaunos māksliniekus radošā izpausmē un mērķtiecībā.

Bildes- lsm, hiphops

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences