ModeReebok Retro basketbola apavu atgriešanās ar Shaq Attaq

Reebok Retro basketbola apavu atgriešanās ar Shaq Attaq

Reebok Retro atgriež Shaq Attaq!

“Reebok”, sen pazīstams kā angļu izcelsmes amerikāņu apavu milzis, ir iegremdējies savā bagātajā vēsturē, lai atjaunotu klasisko modeļu slavu. Šī tendence atdzīvināt retro apavus ir kļuvusi par nozīmīgu spēku sporta zīmolu pasaulē, kur katrs zīmols cenšas atklāt aizmirstos dārgumus no sava kataloga. “Adidas”, ar savu 1949. gadā laistu apavu, un pat “tēva” apavi ir kļuvuši par karstākajiem desmitgades garderobes elementiem. Tātad nav pārsteigums, ka “Reebok” ir izvēlējies šo pašu ceļu.

Retro basketbola apavu atgriešanās

Nesen “Reebok” atkal izlaida “Reebok Answer III” – apavu, kas ir īpaši pazīstams starp Allen Iversona un “Reebok” fanātiem. Šis modelis, lai arī mazāk slavens nekā citi Iversona modeļi, ir kultūras favorīts kolekcionāru vidū. Tā atkārtota izlaišana ne tikai atspoguļo retro tirgus dziļumu, bet arī ir svarīga daļa no “Reebok” stratēģijas. Uzņēmums plāno pilnībā atjaunot savu basketbola nodaļu līdz 2025. gadam, iecelot Iversonu par viceprezidentu un Shaquille O’Neilu par prezidentu.

Shaq Attaq

“Reebok” nesen atkal izlaida vēl vienu retro modeli – Shaq Attaq. Šie apavi, pirmo reizi ieviesti 1992. gadā, apvienoja jaunus Shaq zīmolu elementus ar “Reebok” tehnoloģijām. Tie atspoguļo “Reebok” jaunievedumu pieeju snieguma apavu dizainā. Šis modelis ir vēl viens piemērs “Reebok” spējai atjaunot savas ikonas, piedāvājot tirgum unikālu retro stilu.

Reebok Retro basketbola apavi
Foto atsauce: yoox.com

Nākotnes iespējas

“Reebok” ir izvirzījis lielus mērķus savai nākotnei basketbola pasaulē, un retro apavu tirgus ir būtiska šīs stratēģijas daļa. Uzņēmuma nākotnes panākumi lielā mērā ir atkarīgi no tā spējas skart patērētāju nostalģiskās sajūtas ar klasiskiem apavu modeļiem. Ar šādiem nišas hitiem kā Answer III un Shaq Attaq, “Reebok” virzās pareizajā virzienā, taču joprojām ir grūti prognozēt, vai šie atdzīvināšanas centieni būs ilgstoši.

Reebok ir apliecinājis, ka spēj efektīvi izmantot savu vēsturisko mantojumu, lai radītu jaunu interesi par savu zīmolu. Ar šādiem kultūras fenomeniem kā Answer III un Shaq Attaq, uzņēmums ir parādījis savu spēju saplūst ar mūsdienu tirgus prasībām, vienlaikus saglabājot savu unikālo identitāti. Tas liecina par Reebok spēju ne tikai atcerēties pagātni, bet arī veidot nākotni.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences