Jaunie projektiPreses Nama Kvartāls- Rīgas Jaunais darījumu centrs!

Preses Nama Kvartāls- Rīgas Jaunais darījumu centrs!

spot_img

Preses Nama Kvartāls – ne tikai jauna darījumu centrā, bet arī telpa, kur Rīgas vēsture un nākotne satiekas.

Moderns un daudzfunkcionāls biznesa centrs

Preses Nama Kvartālā izveidots iespaidīgs biznesa centrs – 11 stāvu A klases biroju ēka ar 120 metru garumu un 50 metru augstumu. Tas ir pieejams apmeklētājiem 24/7, garantējot elastību visiem – no start-up uzņēmumiem līdz lieliem korporatīvajiem gigantiem. Dānijas arhitekti no ARROW ir radījuši atvērta tipa stāvu plānojumu ar izcilu dabisko apgaismojumu.

Atpūta un izklaide

Būvprojektā tiek piedāvāta plaša ēdināšanas zonā ar vairākiem restorāniem, jumta kafejnīcu un dažādas brīvā laika iespējas – sākot no sporta laukumiem līdz iepirkšanās zonām. Ievērojami Latvijas arhitekti no ARHIS Arhitekti ir veidojuši Baltijā unikālu jumta dizainu, kurā atradīsies futbola laukums, skrejceliņi un fitnesa zona.

Preses Nama Kvartāla 5 stāva futbola laukums uz jumta.

Preses Nama Kvartāla mūsdienīgā simbioze

Preses Nama Kvartālā lepojas ar 22 stāvus augsto vēsturisko ēku, kurai piešķirta jauna dzīve. Šī modernās arhitektūras pērle kādreiz bija preses brīvības simbols, un tagad tā ir pievilcīga viesnīcas, kultūras un izklaides vieta. Projekta centrā ir mūsdienīga Holiday Inn viesnīca ar 305 istabām, kuru dizainu veidojuši Vācijas arhitekti no KSP Jürgen Engel Architekten.

Dinamiska Biznesa Vidē Ar Mūsdienīgu Infrastruktūru

Preses Nama Kvartāls ir vairāk nekā tikai biznesa centrs. Tas ir inovatīvu telpu savienojums, kur darbs, atpūta un urbānā enerģija izvēršas harmoniskā simbiozē. Šeit katrs stāvs atklāj jaunas iespējas, sākot no plašajām kopstrādes telpām līdz terasei ar elpu aizraujošu skatu uz Rīgu. Nākotnes darbvietas vīzija kļūst dzīvotspējīga, balstoties uz pārdomātu plānojumu, ilgtspējīgiem risinājumiem un perfektu pieeju darba un atpūtas līdzsvarošanai.

Preses Nama Kvartāls sniedz unikālu pieredzi darījumu pasaulē un atpūtas brīžos, kur vēsture, kultūra un mūsdienīgās tendences veido harmonisku kopumu. Tā ir vieta, kur Rīga soli pa solim veido savu nākotni.

Bildes ņemtas no: https://www.arhis.lv/lv/projekti/kvartals-preses-nams

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences