Uzņēmumi"PLŪKT": Tēja no Latvijas dabas

“PLŪKT”: Tēja no Latvijas dabas

“PLŪKT”: Tēja no Latvijas dabas laukiem

Mierīgajā Latvijas ainavā, kur meži un pļavas savijas ar stāstiem par mieru, “PLŪKT” ir kļuvusi par Ziemeļvalstu tējas kultūras bāku. Šis 2017. gadā dibinātais Latvijas tējas ģimenes jaunuzņēmums ir guvis starptautisku atzinību, piedāvājot valdzinošu sajūtu un garšu ceļojumu pa Ziemeļeiropas nepieradināto floru. Iedziļināsimies “PLŪKT” stāstā un atklāsim tā piedāvājuma būtību.

“PLŪKT” atklāšana: Stāsts par inovācijām un tradīcijām

Sieviete plūc tēju no krūmāja

“PLŪKT” pirmsākumi meklējami Ķīnas tējas kultūras burvīgajā valdzinājumā. Šī jaunuzņēmuma dibinātāja Māra Lieplapa devās domu mainošā ceļojumā uz Ķīnu, kur viņu aizrāva daudzveidīgie un izsmalcinātie tējas rituāli. Iedvesmojoties no šīs pieredzes, Māra iecerēja mūsdienīgu tējas kultūras interpretāciju, izmantojot mūsu Ziemeļeiropas botāniskos dārgumus.

“PLŪKT” būtība

PLŪKT tējas tasīte

Šo tēju pamatā ir apņemšanās ievērot autentiskumu un ilgtspēju. Uzņēmums rūpīgi pievērš uzmanību bioloģiskai sertifikācijai, un tās tējaugi tiek iegūti no tīrām un neapskādētām pļavām visā Latvijā. Māras startups izceļas ar inovatīvu pieeju tējas iepakošanai – augu šķiedras maisiņu izmantošanu, kas pastiprina tā ekoloģiski apzinīgo ētiku.

Atšķirīgi piedāvājumi

“PLŪKT” tēju unikalitāte pārsniedz to, kas pieejams veikalu klāstā, piedāvājot daudzveidīgākus garšu maisījumus. No pazīstamā laima un piparmētras līdz eksotiskam savvaļas aveņu un jasmīnu tējas maisījumam. Ikviena tējas kārbiņa nes sev līdzi harmonisko Ziemeļvalstu augu garšas toņus. Tādi ievērības cienīgas garšas kā “Baltā nakts” un ‘Vasaras vakara aukstā tēja’ iemieso Māras un viņas meitas centienus veicināt dažādas sajūtas.

Starptautisks ceļojums no Ziemeļvalstīm

Neraugoties uz savu pieticīgo izcelsmi Latvijā, Māras uzņēmums ir apceļojis daudzus kontinentus, eksportējot savu produkciju uz 18 pasaules valstīm. Tējas ir pieejamas gandrīz 200 tirdzniecības vietās, un tā ir no jauna pārdēvējusi Ziemeļvalstu tējas kultūru pasaules mērogā. Tās ienākšana starptautiskajos tirgos apliecina autentiskas, dabas iedvesmotas baudas universālo vērtību un neaizstājamību.

Dažādības apzināšanās

“PLŪKT” veiksmes stāsts ir pretrunā ar vispārīgajiem uzskatiem, apgāžot stereotipus, ka šādā plašā un konkurējošā tirgū var attīstīties tikai nozares giganti. Toties Māra ir iekarojusi un ieguvusi savu unikālo identitāti, kas sakņojas Latvijas dabas bagātībās, un ir savu nišu plašajā tējas tirdzniecības ainavā strauji virza uz augšu.

Pieredzes uzlabošana: “PLŪKT” meistarklase

Sieviete stāv ar tējas krūzi rokās

Tagad Tev ir iespēja ienākt tējas daudzveidīgajā pasaulē ar “PLŪKT” meistarklasi, kas ir aizraujošs tējas ievākšanas un pagatavošanas pētījums. No aizraujošiem rituāliem līdz izglītojošām degustācijām – meistarklase piedāvā padziļinātu izpratni par skaisto mežu zāļu tējām un to nozīmi labsajūtas veicināšanā. Pasākums paredzēts, lai baudītu kvalitatīvu laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem dodoties pārveidojošā ceļojumā ar Māru.

Raugoties nākotnē: Izaugsmes un ilgtspējības veicināšana

Tā kā “PLŪKT” pievēršas Skandināvijas un citu valstu tirgiem, uzņēmuma etoss ir nemainīgs – iestāties par ilgtspēju un dabisku autentiskumu. Ar videi draudzīgo iepakojumu un nemainīgu apņemšanos nodrošināt kvalitāti izmanojot dabai draudzīgus, otreiz pārstrādājamus materiālus, kā metālu, papīru un pašu tēju. Tas veido ceļu nākotnei, kurā tējas lietošana nav tikai rituāls, bet gan dabai draudzīgas dzīves atspoguļojums.

Dabas vēstneši

PLŪKT tējas ieliešana atvērtā dabā

Šajā uzņēmumā valda liecība par dabas bagātību mūžīgo valdzinājumu rosīgās pasaules vidū. Aizstāvot Baltijas neizpētītos un dāvanām bagātos mežus, Māra vēlas visā pasaulē ‘aizdegt’ cieņu pret zāļu tējām un to radītajiem brīnumiem. Šis Latvijas jaunuzņēmums aicina ikvienu pievienoties viņu misijai svinēt savvaļas pasaules skaistumu ar viņu roku plūktajām tējām – vienu tasīti pēc otras.

Secinājums

PLŪKT” sniedzas pāri vienkāršas tējas patēriņa robežām, piedāvājot vārtus uz pasauli, kur dabas dārgumi atklājas katrā malkā. Dodieties tīksmainā tēju garšu ceļojumā un no jauna mainiet savu tējas lietošanas un dabas saudzēšanas pieredzi ar tēju, kas piepildīta ar autentiskumu, ilgtspēju un Ziemeļvalstu bezgalīgajām garšām un smaržām.

Bildes ņemtas no: PLUKT, Only Prettier Design

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences