Jaunie projektiPillar nodod ekspluatācijā Mežciema mājas

Pillar nodod ekspluatācijā Mežciema mājas

spot_img

Pillar nodod ekspluatācijā Mežciema mājas!

Pillar grupa, kas ir aktīva nekustamā īpašuma nozarē jau kopš 2006. gada, ir nodevusi ekspluatācijā savu pirmo A+ klases energoefektīvā daudzdzīvokļu māju Mežciemā, Sergeja Eizenšteina ielā, informēja projekta izstrādātāji.

Projekts, kas pazīstams kā Mežciema mājas, atrodas blakus Biķernieku mežam, un tajā ir 79 dzīvokļi ar platībām no 45 līdz 87 kvadrātmetriem. Katram dzīvoklim ir balkons vai terase, un liela uzmanība ir pievērsta teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai.

Šajā jaunajā ēkā, kas iekļaujas A+ energoefektivitātes klases kategorijā, saules paneļi uz ēkas jumta nodrošina daļu no vajadzīgās elektroenerģijas. Autonoma ventilācijas sistēma katrā dzīvoklī uztur ideālu mikroklimatu, kamēr īpaši izolējoši logi nodrošina klusumu.

Atslēgas no dzīvokļiem jaunie iedzīvotāji varēs saņemt decembrī. Pašlaik projektā ir apskatāmi trīs pilnībā iekārtoti un aprīkoti demo dzīvokļi, kuri aprīkoti ar Skandināvu virtuves ražotām korpusa un virtuves mēbelēm.

Pillar grupas uzņēmumi ir iegūvuši nozīmīgu pieredzi un kompetenci attīstot un realizējot dažādu mērogu būvprojektus. Pillar izstrādāto projekto kvalitāti apliecina daudzas godalgas, kas saņemtas Latvijā un Baltijā.

Pillar Dreiliņu priedes, kas ir otrs projekts un jau tiek būvēts Baltinavas ielā, iekļausies trīs ēkās. Viena no tām būs deviņstāvu, bet pārējās – četrstāvu ēkas, un kopumā būs 122 dzīvokļi platībā no 47 līdz 86 kvadrātmetriem.

Nākotnē Pillar plāno realizēt vēl vairāk projektu dažādās Rīgas apkaimēs, piemēram, Pļavniekos, Dārzciemā, Čiekurkalnā un citās vietās, piedāvājot modernus un energoefektīvus dzīvokļus.

Raksts sagatavots izmantojot internetā pieejamo informāciju.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences