MūzikaPēc "50 Cent" koncerta biļešu izpārdošanas Rīgā, plānots papildkoncerts

Pēc “50 Cent” koncerta biļešu izpārdošanas Rīgā, plānots papildkoncerts

Pasaules mēroga hiphopa zvaigzne “50 Cent” ir tikusi sagaidīta ar nenormālu sajūsmu Latvijā, pēc tam, kad biļetes uz viņa koncertu 9. oktobrī tika izpārdotas rekordīsā laikā. Šī masveidīgā interese noveda pie lēmuma rīkot vēl vienu koncertu nākamajā dienā.

Koncerta organizētāji “FBI” ziņoja, ka papildkoncerts notiks 10. oktobrī “Arēnā Rīga”, un tāpat kā pirmajā koncertā, arī šoreiz uz skatuves kā īpašais viesis uzstāsies leģendārais reperis Busta Rhymes.

“50 Cent”, kura īstais vārds ir Kērtiss Džeksons, Rīgā uzstāsies savas jaunākās turnejas “The Final Lap” ietvaros. Šī turneja ir īpaša, jo ar to tiek atzīmēti 20 gadi kopš “50 Cent” debijas albuma “Get Rich or Die Tryin'” izdošanas, kas kļuva par vienu no visu laiku populārākajiem hiphopa albumiem.

Kērtiss Džeksons ir viens no pasaules vadošajiem hiphopa izpildītājiem, kurš ir pārdevis vairāk kā 30 miljonus albumu visā pasaulē. Viņš ir ieguvis arī neskaitāmas mūzikas un televīzijas balvas, tostarp prestižo “Grammy” balvu, “Primetime Emmy” balvu, kā arī vairākas “Billboard”, “World Music”, “American Music” un “BET” balvas.

Latvieši ir pārpildīti ar gaidām un gatavi divreiz izbaudīt šo mūzikas notikumu!

Titulbilde – https://hiphops.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences