SlavenībasPatriks Dempsijs kļuvis par 2023. gada seksīgāko vīrieti

Patriks Dempsijs kļuvis par 2023. gada seksīgāko vīrieti

Patriks Dempsijs, amerikāņu aktieris, kuru daudzi mīl dēļ viņa lomas kā Dr. Derek Šepards populārajā TV seriālā “Greja anatomija”, ir ieguvis lielu popularitāti visā pasaulē. Viņš ir pazīstams kā ļoti talantīgs aktieris, kurš ir spējis izraisīt skatītāju interesi un sajūsmu pateicoties savām aktiera prasmēm.

Dempsijs ir ieguvis atpazīstamību gan televīzijā, gan lielajā ekrānā, filmā “Ferrari”, kur viņš demonstrēja savu spēju pārliecinoši atveidot dažādas lomas. Šis talants un lieliskais sniegums ekrānā ir veicinājis viņa slavu kā izcilu aktieri.

Apbalvojumu piešķiršana

Patriks Dempsijs izteica gandarījumu par to, ka viņš tika atzīts par seksīgāko vīrieti tieši šajā dzīves posmā, uzsverot, ka šāda veida atpazīstamība sniedz viņam iedrošinājumu un iespēju izmantot šo platformu labiem mērķiem. Viņš uzsvēra, ka šis apbalvojums sniedz patīkamu ego pacēlumu un to viņš izmantos, lai veicinātu pozitīvas pārmaiņas.

Patriks dempsijs tumši zilā uzvelkā

Patrika reakcija par titula iegūšanu

Aktiera emocijas, uzzinot par apbalvojuma iegūšanu “People” žurnāla 2023. gada seksīgāko vīrieti, bija šokētas un tajā pašā laikā jautras. Aktieris atklāja, ka pirmajā brīdī, kad viņam pavēstīja par šo titulu, viņš nevarēja noticēt tam ko dzirdēja un nekavējoties sāka smieties, kas bija spontāna reakcija uz šādu negaidītu un ievērojamu atzinību. Šajā smieklīgajā brīdī Dempsijs izteicā, ka bieži viņa loma ir “mūžīgais otrās vietas ieguvējs”. Tā viņš atsaucās uz savu līdzšinējo pieredzi, kas bija piepildīta ar sasniegumiem, taču vienmēr šķita, ka kāds cits izrauj uzvaru tieši pēdējā mirklī. Tas viņam deva iespēju pašam par sevi pasmieties, vienlaikus atgādinot, ka pat ilgstoši sasniegumi un pūles var beigties ar pārsteigumiem un neaizmirstamiem brīžiem, tādiem kā šis apbalvojums no “People” žurnāla.

Bildes – perezhilton, foxnews

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences