SlavenībasDesmit gadi vēlāk: Kādas pārmaiņas redzamas latviešu slavenību izskatā

Desmit gadi vēlāk: Kādas pārmaiņas redzamas latviešu slavenību izskatā

Pēdējo desmit gadu laikā Latvijas slavenības ir piedzīvojušas nozīmīgas pārmaiņas, aizejot no savām nozarēm: skatuves, politikas, telvīzijas. Protams arī ir neskaitāmi veterāni savā jomā, attīstoties līdzi tehnoloģijām un uzskatiem.

Slavenību karjeras ir būtiski mainijušās. Aktieri un aktrises, kas agrāk galvenokārt bija redzami uz skatuves vai televizora ekrāniem, tagad ir iesaistījušies aiz kameras kā režisori, scenāriju autori vai producenti, turpinot savu jomu. Mūziķi ir eksperimentējuši ar jauniem mūzikas žanriem, sadarbojoties ar citiem māksliniekiem un izmantojot modernākas tehnikas, lai piesaistītu plašāku auditoriju.

Šajā laika posmā redzamas arī būtiskas personiskās izmaiņas slavenību dzīvē. Daudzi no viņiem ir kļuvuši par vecākiem, kas ir ietekmējis gan viņu darbības jomu, gan personisku attieksmi pret dzīvi kopumā. Tāpat sociālo tīklu izmantošana ir kļuvusi par biežāku parādību, kur slavenības dalās ar saviem ikdienas notikumiem, pārdomām un svarīgiem brīžiem, lai radītu ciešāku saikni ar saviem faniem un sabiedrību kopumā.

Šeit ir dažas bildes, kurās varat redzēt, kā slavenības ir mainījušās:

Lauris Reiniks, 10 gadu izmaiņa

Lauris Reiniks.

Foto atsauce: 1188.lv


Samanta Tīna, 10 gadu izmaiņa

Samanta Tīna

Foto atsauce: 1188.lv


Artuss Kaimiņš, 10 gadu izmaiņa

Artuss Kaimiņš

Foto atsauce: 1188.lv


Pauls Timrots, 10 gadu izmaiņa

Pauls Timrots

Foto atsauce: 1188.lv


Intars Busulis, 10 gadu izmaiņa

Intars Busulis

Foto atsauce: 1188.lv


Bildes – https://www.1188.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences