Jaunie projekti''Parka Kvartāls'' - mājokļi ar domu par nākotni

”Parka Kvartāls” – mājokļi ar domu par nākotni

spot_img

Jaunie mājokļi – Parka Kvartāls

jaunais projekts “Parka Kvartāls” ko arhitektējis Uldis Bērziņš, ir radīts, sadarbojoties ar Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājiem “Reterra” un “Invego”, kā arī ar citiem Latvijas arhitektiem. Tas ir jauns un moderns dzīvojamo māju projekts Rīgā. Projekta centrā ir četras daudzdzīvokļu ēkas ar privātajiem dārziem vai balkoniem, kas sniedz iespēju baudīt dabas tuvumu un patīkamu skatu uz apkaimi. Katrā dzīvoklī ir nodrošināta pietiekama dabīgā gaisma, kas papildina projekta dzīvesveida konceptu.

Projekts Parka Kvartāls Ziepniekalnā

Attīstītāju pieredze un projekta ieviešana

Projektu veiksmīgi realizē sadarbībā ar Igaunijas nekustamo īpašumu attīstīšanas ekspertiem no “Reterra” un “Invego”. Šie uzņēmumi ir labi zināmi Baltijas reģionā ar savu augsto kvalitāti dzīvojamo un komerciālo objektu attīstībā, apliecinot savu pieredzi un profesionalitāti šajā nozarē.

Dzīvokļu apdare un iekārtojums

Jaunie īpašnieki var izvēlēties starp trim dažādiem interjera apdares veidiem: Ziloņkauls, Onikss, un Luksusa apdare. Šī izvēle ļauj pielāgot dzīvokli atbilstoši personiskajām vēlmēm un gaumei.

Atrašanās vieta un projekts

“Parka Kvartāls” atrodas Mazā Stērstu ielā 4, nodrošinot ērtu piekļuvi pilsētas centram, kā arī skolām, bērnudārziem un iepirkšanās centriem. Projekta tuvumā atrodas arī zaļās zonas un vēsturiskā Bišumuiža, kas ir ideāla vieta nesteidzīgām pastaigām.

“Parka Kvartāls” piedāvā 32 ērtus divu, trīs un četru istabu dzīvokļus četros stāvos, ar balkoniem un moderniem risinājumiem. Projekts tiek realizēts vairākos posmos, nodrošinot klientiem iespēju rezervēt dzīvokļus jau agrā stadijā.

Balkons projekam Parka Kvartāls.

Parka kvartāls 2. māja ir atvērta rezervācijām

“Parka Kvartāls” 2. mājas atvēršana rezervācijām ir lieliska ziņa tiem, kas meklē dzīves vietu Rīgā, dabiskā vidē. Šis projekts ir piemērots gan jaunajām ģimenēm, gan individuāliem dzīves baudītājiem.

Bildes ņemtas no: parkakvartals.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences