Jaunie projekti''Palejas'' Mārupes jaunākais projekts

”Palejas” Mārupes jaunākais projekts

spot_img

“Palejas” Mārupes dzīvokļu projekts

Mārupē, precīzāk Spilvas ielā 1, ir uzsākts jauns dzīvojamo māju kompleksa projekts “Palejas”, kas varētu būt viens no pievilcīgākajiem mājokļu projektiem reģionā.

Par “Palejām”

Palejas” ir dzīvojamo māju komplekss. Projekts ir izstrādāts, ņemot vērā mūsdienu mājokļa prasības – gan praktiskas, gan estētiskas.

“Paleju” komplekss izceļas ar mūsdienīgu arhitektūru un apdomātu teritorijas plānojumu. Katra ēka kompleksā ir veidota ar mērķi radīt mazstāvu vidi, kurā ir ne vairāk kā 9 dzīvokļi.

Koka dzīvokļu ēkas

Jaunā projekta apkaime

Jaunais komplekss atrodas Mārupē, klusā un drošā vietā, tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tuvumā ir izglītības iestādes, tostarp Mārupes Valsts ģimnāzija, vairāki bērnudārzi un speciālizētas izglītības programmas, tirdzniecības centri un sabiedriskā transporta pieturas.“Palejas” dzīvokļi un to iegāde

“Palejas” piedāvā gaišus un vienkāršus dzīvokļus, kas ir energoefektīvi un aprīkoti ar gaiss-ūdens siltumsūkņiem, tādēļ apkure maksā mazāk. Dzīvokļi ir izveidoti tā, lai iekšā ieplūstu daudz dienasgaismas. Dzīvokļu pirkšana ir viegla, un interesenti var sazināties ar projekta vadītāju.

Dzīvokļa dzīvojamā istaba Paleju ielā 52A

Ērta atrašanās vieta

Palejas” dzīvokļi ir Mārupē, netālu no dabas, skolām, veikaliem un vietām, kur atpūsties. Tas nozīmē, ka “Palejas” ir laba izvēle ģimenēm. Palejas” piedāvā augstas kvalitātes mājokļus.

''Palejas'' dzīvojamās mājas ēka pie stavvietas.

“Palejas” dzīvojamo māju kompleksa radīšanā galvenā uzmanība tika pievērsta mājokļa simboliskajai nozīmei kā vietai, kurā cilvēki jūtas droši un laimīgi. Šis projekts ir veidots ar domu par to, kā mājoklis var uzlabot ikdienas dzīves kvalitāti.

Bildes ņemtas no: rentinriga, sbsdevelopment.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences