Aktīvā atpūta''OUTDOOR RIGA'' aktīvās atpūtas izstāde no 5. aprīļa

”OUTDOOR RIGA” aktīvās atpūtas izstāde no 5. aprīļa

Ķīpsalā norisināsies ”OUTDOOR RIGA”: Viss moto, velo sportam, laivām, medībām un makšķerēšanai

No 5. līdz 7. aprīlim Ķīpsalā norisināsies gaidītā aktīvās atpūtas izstāde “Outdoor Riga 2024”, kas piedāvās daudz ko sportistiem, dabas mīļotājiem un ikvienam, kurš vēlas izrauties no ikdienas rutīnas. Izstāde piedāvā ne tikai iepazīties ar jaunākajiem moto, velo un laivu modeļiem, kā arī piedāvās plašu medību, makšķerēšanas un tūrisma preču klāstu. Tā ir lieliska iespēja iegādāties visu nepieciešamo aktīvai atpūtai, kā arī iegūt jaunas zināšanas un iedvesmu no dažādu nozaru ekspertiem.

Plašs braucamrīku piedāvājums

Izstādē “Outdoor Riga 2024” būs iespējams apskatīt un iegādāties jaunākos motociklus, velosipēdus, motorollerus un elektriskos braucamrīkus no pasaules atzītiem ražotājiem. Dalībnieku vidū būs tādi zīmoli kā “Triumph”, “Yamaha”, “Ducati”, un “Suzuki”, kas piedāvās gan jaudīgus motociklus, gan stilīgus aksesuārus un apģērbu. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt “Moto Trainer” simulatoru, kas palīdz uzlabot braukšanas prasmes.

Jaunumi un piedāvājumi dabas mīļotājiem Tiem, kuri meklē videi draudzīgus transportlīdzekļus, “Outdoor Riga” piedāvās plašu velosipēdu un elektrisko skrejriteņu klāstu. Eksperti no “TopVelo” un citiem uzņēmumiem konsultēs par piemērotākajiem pilsētas, ”MTB” un šosejas velosipēdiem.

Medībām un makšķerēšanai

Makšķernieks tur rokās lilu noķertu zivi.

Cilvēki, kas aizraujas ar medībām un makšķerēšanu atradīs plašu preču un aprīkojuma klāstu, sākot no apģērba un beidzot ar jaunākajiem spiningiem un auklām. Izstādē varēs ne tikai iegādāties visu nepieciešamo, bet arī apmeklēt ”Latvijas Mednieku savienības” gada pilnsapulci un piedalīties meistarklasēs.

Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem medību ieročiem, optiku un citiem piederumiem no vadošajiem ražotājiem. Medību suņu parāde un paraugdemonstrējumi piedāvās ieskatu medību kultūrā.

Viss atpūtai uz ūdens

Divi cilvēki stāv uz ziliem sub dēļiem ezerā.

“Outdoor Riga 2024” apmeklētājiem piedāvās iespēju iepazīties ar jaunākajām laivām, kajakiem un motorjahtām no vadošajiem ražotājiem. Laivu īpašnieki varēs atrast visu nepieciešamo savām ūdens aktivitātēm, kā arī saņemt profesionālas konsultācijas par ūdenstransporta izvēli.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta jahtu un laivu tehnoloģijām, ļaujot apmeklētājiem iepazīties ar jaunākajām navigācijas sistēmām un ūdenssporta aprīkojumu. “Pegazus Boats Latvia” iepazīstinās ar savām jaunajām motorjahtām, tostarp ar “PEGAZUS HT30” jahtu “Captain Club” versiju, kas paredzēta gan īsiem, gan garākiem ceļojumiem.

Piedzīvojumiem dabā

Vīrietis guļ šūpuļtīklā un skatās uz kalniem tālumā.

Izstādē “Outdoor Riga 2024” būs pieejamas arī preces pārgājieniem un nakšņošanai brīvā dabā. No teltīm un guļammaisiem līdz ultraviegliem šūpuļtīkliem – te atradīsies viss nepieciešamais aizraujošiem piedzīvojumiem dabā!

Izstādē būs liela vieta veltīta teltīm – no kompaktām vienvietīgām teltīm līdz plašām ģimenes teltīm. “Decathlon Latvija” piedāvās apskatei un pirkšanai automašīnas jumta teltis. Tāpat varēs iegādāties arī “Tentipi” teltis no Zviedrijas, kas izceļas ar savu izturību un vienkāršo uzstādīšanas procesu. “Outfish” un “Beaver” stendos atradīsies arī kvalitatīvi guļammaisi, kas ir īpaši paredzēti gariem pārgājieniem.

Lai kāds būtu Tavs nākamais mērķis– “Outdoor Riga 2024” piedāvājumā atradīsi visu nepieciešamo. Apskati jaunākos pārgājienu apavus, apģērbu un aksesuārus, kas garantēs arī drošību dabā.

”OUTDOOR RIGA”

Tukša Ķīpsalas izstāžu halle vasarā.

“Outdoor Riga 2024” ir neapšaubāmi gada notikums visiem aktīvās atpūtas cienītājiem. Izstāde piedāvā unikālu iespēju vienuviet iepazīties ar nozares jaunumiem, iegādāties nepieciešamo aprīkojumu un iegūt vērtīgas zināšanas no ekspertiem. Biļetes uz šo pasākumu var iegādāties: bt1.

Bildes ņemtas no: titanium, bt1, bb, visitkraslava, delfi, bilesuparadize.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences