Uzņēmumi''Nutrameg'' plāno sasniegt 100 miljonus lietotāju 2 gadu laikā

”Nutrameg” plāno sasniegt 100 miljonus lietotāju 2 gadu laikā

”Nutrameg” veselības tehnoloģiju uzņēmums

Jaunuzņēmums ”Nutrameg”, kas pārvalda septiņas dažādas svara kontroles lietotnes, šogad plāno sasniegt 20 miljonu EUR apgrozījumu.

Nutrameg” ir veselības tehnoloģiju start-up uzņēmums, kas ir izstrādājis patentētu uztura tehnoloģiju svara pārvaldībai un fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Šīs tehnoloģijas ir izmantotas miljoniem cilvēku visā pasaulē, palīdzot viņiem sasniegt savus veselības mērķus.

”Nutrameg” uzņēmuma komanda

”Nutrameg” komandu veido dažādu jomu eksperti – no uztura speciālistiem un fizioterapeitiem līdz inženieriem, dizaineriem un datu zinātniekiem. Katrs darbinieks ir apņēmības pilns palīdzēt cilvēkiem dzīvot ilgāk un veselīgāk, kā arī palīdzēt samazināt to ķermeņa svaru.

Nutrameg dibinātājs Kristofs Blaus
Kristofs Blaus

Kristofs Blaus ir uzņēmuma dibinātājs un virza uzņēmumu uz lielākiem sasniegumiem.

”Nutrameg” mērķis

”Nutrameg” mērķis ir kļūt par globālu līderi svara kontroles un uztura jomā, sasniedzot vismaz 100 miljonus pateicīgu lietotāju tuvāko 24 mēnešu laikā. Uzņēmuma izstrādātā patentētā uztura tehnoloģija piedāvā personalizētus, medicīniski pamatotus svara pārvaldīšanas plānus. Šī tehnoloģija ir izstrādāta, pamatojoties uz 6 miljonu liekā svara cilvēku izpēti, un ir demonstrējusi izcilus rezultātus – 93% lietotāju iesaka saviem draugiem, un uzņēmums ir kļuvis par licencētu ES medicīnas iestādi.

”Nutrameg” piedāvājumā ir arī darba iespējas tiem, kas vēlas palīdzēt cilvēkiem dzīvot veselīgāk un ilgāk. Uzņēmums sadarbojoties ar Bērnu slimnīcu, izveidoja arī veselīgu uzkodu pavārgrāmatu. ”Nutrameg” ir loceklis Pasaules sabiedrības veselības uztura asociācijā, un tā tehnoloģijas ir pieejamas vairāk nekā 20 valodās, padarot to pieejamu plašam lietotāju lokam visā pasaulē.

Bildes ņemtas no: labsoflatvia.com, appadvice.com,

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences