ModeNorthern Grip un Ilgtstoša Vintage Mode

Northern Grip un Ilgtstoša Vintage Mode

Jaunais Northern Grip veikals ir atvēries Rīgas centrā, Miera ielā, piedāvājot premium kvalitātes vintage apģērbu. Tas ir ģimenes uzņēmums no Latvijas, Eiropas, kas cenšas veicināt apdomīgu patēriņu, ievērojot ilgtspējīgas prakses.

Northern Grip vēsture

Northern Grip ir veikals ar vēsturi, kas sākās pirms vairāk nekā 10 gadiem. Tā uzsāka darbību, vēlēdamies atrast izcilus un ilgstošus vintage produktus cilvēkiem, kuri rūpējas par ilgtspējīgu dzīvesveidu.

Veikals pulcē atbildīgus cilvēkus, kuri novērtē izcilu stilu un apzinātu dzīvesveidu. Northern Grip vēlas palīdzēt cilvēkiem paust savu personīgo stilu, neupurējot planētas labklājību. Northern Grip vintage gabali, izgatavoti pirms vairāk nekā 20–50 gadiem, joprojām ir pilnībā nēsājami, pateicoties izcilai amatniecībai un izmantotajiem materiāliem. Katrs gabals tiek rūpīgi pārbaudīts uz defektiem un pēc nepieciešamības salabots, tādējādi ietaupot resursus un piedāvājot ilgstošu modi.

Veikals Miera ielā 5

Jaunais Northern Grip veikals Rīgas centrā, Miera ielā 5, ir kāda vintage modes oāze. Atvērās 2022. gada vasarā. Šeit jūs atradīsiet sastudētu kolekciju ar vīriešu un uniseksa premium vintage apģērbu. Tur atradīsiet dažādus vintage modes ikonas, sākot no 50. gadu vaļņainiem džemperiem līdz 80. gadu džinsiem, kā arī plašu izvēli no Carhartt un Dickies produktiem, beisbola jakām, sporta komandu džemperiem un rokgrupu t-krekliem ielas modē entuziastiem.

Northern Grip vintage veikals miera ielā 5. Vintage melnas ādas jakas sievietēm, vīriešiem.

Veikals Barona ielā 44

Northern Grip vintage apģērba veikala otrais izloks Rīgā piedāvā lielu kolekciju ar vintage sieviešu un vīriešu apģērbu, pievēršot uzmanību retiem Amerikāņu, Japāņu un Eiropas vintage gabaliem. Atklājiet vintage Levi’s, darba apģērbu, ādas jakas, džemperus, kreklu t-krekliem, Y2K modi un daudz ko citu. Papildus retajam vintage piedāvājumam jūs varat izbaudīt mājīgu bāru, kur servē vietējos speciālos dzērienus un lielisku kafiju. Vintage apģērbs vīriešiem – mēteļi, jaki, krekli, bikses, džinsi, kombinezoni un daudz kas cits. Northern Grip novērtē kvalitatīvus materiālus un apģērba funkcionalitāti, tikai labākie tiek pievienoti kolekcijai. Vintage apģērbs sievietēm – mēteļi, jaki, džemperi, bikses un džinsi. Northern Grip jūs atradīsiet kvalitatīvu vintage sieviešu apģērbu – roku darbs, bieza džinsa, sanforizēts audeklis, zīds, lina, satīns un daudz kas cits.

Northern Grip Atvēršanas Laiki

Pirmdiena – sestdiena: 12:00 – 20:00 Svētdiena: 12:00 – 16:00

Jaunais Northern Grip veikals Miera ielā ir īsta atrakcija ilgstošas modes cienītājiem!

Bildes ņemtas no: https://northerngrip.com/pages/about-us

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences