AutoNissan atklāj savu jauno "Hyper Urban" koncepciju

Nissan atklāj savu jauno “Hyper Urban” koncepciju

Pirms gaidāmās Japānas mobilitātes izstādes 2023, kas notiks šā mēneša beigās, Nissan ir prezentējis savu Hyper Urban koncepciju. Šis pilnībā elektriskais krosovers ir pirmais no vairākiem EV konceptiem, ko japāņu autoražotājs gatavojis izstādei.

Dizains un modulārs interjers

“Hyper Urban” ir radīts, lai atbilstu tā mērķauditorijas “smalkajai gaumei”. Automašīnai ir četras šķēres durvis, asas ķermeņa līnijas, kas krāsotas laima dzeltenā krāsā, un modulārs interjers, ko var uzlabot gan programmatūras, gan aparatūras ziņā. Piemēram, instrumentu panelis, kas iedvesmots no kaleidoskopiskajiem trijstūriem, var tikt aizstāts ar jaunu versiju. Priekšējie sēdekļi var salocīties un ievilkties aizmugurējos sēdekļos, radot divvietīgu dīvānu. Turklāt Nissan apgalvo, ka šo četru durvju krosoveru varētu novietot lofta tipa dzīvoklī vai bungalo kā interjera elementu.

Nissan hyper urban mašīna no sāna, modulārs interjers.

Tehnoloģija un funkcionalitāte

Kaut arī par koncepcijas iespējamo dzinēju vēl nav sniegta informācija, oficiālais paziņojums apgalvo, ka EV būtu aprīkots ar gan “vehicle-to-home” (V2H), gan “vehicle-to-grid” (V2G) funkcijām. Visu to papildina tā sauktais Intelligent Charging Management System, kas, izmantojot mākslīgo intelektu, automātiski izlemj, kad automašīnai jāuzlādē no tīkla un kad tā jāpievieno ēkai, tādējādi samazinot enerģijas izmaksas.

Nissan “Hyper Urban” Nākotnes redzējums

Lai arī pašlaik nav plānu sākt Hyper Urban koncepcijas ražošanu, Ariya ražotājs uzskata, ka tā piedāvā ieskatu Nissan nākotnes EV dizainā un tehnoloģijās.

Nākamie elektrisko automašīnu koncepti, ko Nissan gatavojusi Japānas mobilitātes izstādei 2023, tiks paziņoti digitālā formā 10., 17. un 19. oktobrī, savukārt fiziskās prezentācijas izstādes notiks 25. oktobrī.

Bildes ņemtas no: https://global.nissannews.com/en/releases/nissan-hyper-urban-concept-unveiled

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences