Jaunie projekti''Nīcgales Spāres'' moderns daudzdzīvokļu komplekss

”Nīcgales Spāres” moderns daudzdzīvokļu komplekss

spot_img

“Nīcgales Spāres” – Piecu stāvu moderns dzīvojamais komplekss Rīgā, piedāvā energoefektīvus dzīvokļus

Daudzdzīvokļu mājas un komercobjektu attīstīšana Latvijā ir strauji augoša nozare, un SIA “Baltic Investment Group” ir viens no uzņēmumiem nekustamo īpašumu tirgū, kas piedāvā augstas kvalitātes mājokļus Rīgā un Jūrmalā. Viens no jaunākajiem projektiem, “Nīcgales Spāres”, ir paredzēts kā moderns un ērts dzīvojamais komplekss Dārzciemā.

Projekta apraksts

"Nīcgales Spāres"dzīvokļu kompleksa iebrauktuve.

Dārzciema rajonā, Rīgā, kur krustojas Nīcgales un Rumbulas ielas, top jauns piecstāvu dzīvojamais komplekss “Nīcgales Spāres”. Šobrīd projekts ir būvniecības posmā, un plānots, ka tas tiks pabeigts un nodots ekspluatācijā 2025. gada pavasarī. Komplekss piedāvā 74 dažādu izmēru dzīvokļus, kas nodrošināti ar vismodernākajām tehnoloģijām.

Augsta energoefektivitāte un zemi komunālie maksājumi

Projekts ir novērtēts ar augstu A+ energoefektivitātes kategoriju. Ēkas konstrukcija ir izstrādāta, izmantojot kvalitatīvus būvmateriālus, kā piemēram, silikātblokus un monolītas ķieģeļu sienas, kas nodrošina labu skaņas izolāciju un ilgtspēju. “Nīcgales Spāres” garantē zemus komunālos maksājumus, kas vidēji ir par 20% zemāki nekā citos jaunajos projektos. Katram dzīvoklim ir individuālie siltuma skaitītāji, kas ļauj regulēt apkures temperatūru atbilstoši personīgajām vajadzībām.

Pirmais stāvs ar atsevišķām ieejām

"Nīcgales Spāres" iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu centrā.

Viena no “Nīcgales Spāres” projekta inovācijām ir pirmā stāva dzīvokļu konfigurācija. Atšķirībā no tipiskām daudzdzīvokļu ēkām, šeit pirmā stāva dzīvokļi ir projektēti tā, lai tiem būtu savas atsevišķas ieejas, kas ir retums starp Rīgas dzīvojamām ēkām.

Rumbulas iela 14 jaunā projekta iekšpagalms ar zaļām zonām.

Papildus iekštelpu ērtībām, šis projekts piedāvā arī plašu, labiekārtotu āra teritoriju. Projektējot dzīvojamo ēku kompleksu, liela uzmanība tika veltīta zaļajai zonai un atpūtas vietām. Īpaši ierīkots bērnu laukums, atpūtas soliņi un piknika vietas, kā arī pazemes un virszemes autostāvvietas.

Kā iegādāties dzīvokli projektā ”Nīcgales Spāres”?

“Nīcgales Spāres” ir solis pretī mūsdienīgai un ekoloģiski draudzīgai dzīves videi. SIA “Baltic Investment Group” daudzdzīvokļu komplekss ir izstrādāts, domājot par iedzīvotāju vajadzībām un komfortu. Dzīvokļu rezervācijas process ir sācies, un tie, kas meklē jaunu mājokli Dārzciemā, nekavējoties var sazināties ar projekta pārdošanas pārstāvi, lai pieteiktos uz individuālu konsultāciju vai dzīvokļa rezervāciju.

Bildes ņemtas no: nicgalesspares, city24.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences