Mode"NEW NORMAL" Jaunā Giorgio Armani Kolekcija

“NEW NORMAL” Jaunā Giorgio Armani Kolekcija

Par Giorgio Armani

Starptautiski atzīts Itālijas modes zīmols, kas jau gandrīz piecas desmitgades ir simbols kvalitatīvai apģērbam, aksesuāriem un smaržām. Armani uzskata, ka modes industrijā vienmēr ir jābūt inovācijām, lai pievilinātu jaunās paaudzes un piedāvātu patiesi izcilu dizainu.

2023. gada modes tendences no Armani

Šogad Armani rāda, ka tendence ir doties atpakaļ pie sākotnējām vērtībām un vienkāršības, iedvesmojoties no dabas un vides. Šīs tendences atspoguļojas viņu jaunajā projektā “NEW NORMAL”.

”NEW NORMAL” kolekcija

Projekts “NEW NORMAL” uzskata par vienkāršību, izcilību un ilgtspēju. Armani šajā projektā izmanto dabiskus audumus un minimālistisku dizainu, lai radītu ilgtspējīgu un laikmetīgu izskatu. Šajā kolekcika dominē klasiski krāsu salikumi kā balts ar melnu, pelēks ar melnu un bēša krāsa viena pati veido kopējo izskatu. Ņemot vērā, ka bēša krāsa šogad ir trends, tā atkārtojas arī diezgan daudz ”NEW NORMAL” kolekcijā.

Kolekcijā ir 84 piedāvājumi- tajā skaitā apģērs, apavi un aksesuāri. Aksesuāri kā auskari, brošas, kaklarotas ir no metāla zelta krāsā ar Swarovski kristālu. Tās varētu raksturot kā lielas un uzkrītošas, noteikti akcentēs kopējo izskatu. Tomēr, tās pieiet klāt pie katra apģērba, kas ir kolekcijā!

Kā arī šeit var redzēt ”NEW NORMAL” Metāla kaklarota ar Swarosvki kristālu.

Viens no izceltajiem Armani tendences aspektiem šogad ir dabisko audumu izmantošana. Piemēram, lina un organisko kokvilnas izmantošana piešķir gaisīgu un vieglu sajūtu, vienlaikus nodrošinot ilgtspējību. Šie audumi ir ne tikai vides draudzīgi, bet arī ļoti komfortabli nēsāšanai. Krāsu ziņā dominē maigie, zemes toņi, kas vēl vairāk uzsver dabas tuvību.

Giorgio Armani – iedvesma

Giorgio Armani atkal pierāda, ka tā spēj apvienot klasiku ar laikmetīgām tendencēm, radot ne tikai izcilu dizainu, bet arī piedodot vērtību un nozīmi katram savam izstrādājumam. “NEW NORMAL” kolekcija atspoguļo zīmola filozofiju par ilgtspējību, kvalitāti un dizainu, kas spēj izcelties, vienlaikus saglabājot eleganci un vienkāršību. Tas ir skaidrs apliecinājums tam, ka Armani zīmols joprojām ir viens no modes industrijas līderiem, kas spēj piedāvāt kaut ko īpašu un neaizmirstamu katram sava klienta garderobē.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences