Jaunie projektiNew Hanza jaunās kopstrādes telpas centrā

New Hanza jaunās kopstrādes telpas centrā

“New Hanza” biroji, sadarbojoties ar pieredzējušiem dizaineriem, ir izveidojuši unikālas kopstrādes telpas centrā, kas atbildīs pat visprasīgākajiem nomniekiem.

Mūsdienīgs biroja koncepts

Elastība un funkcionalitāte ir divi galvenie faktori, kas nosaka mūsdienu biroja telpu plānošanu. “New Hanza” biroji klusajā centrā piedāvā nomniekiem ne tikai pārdomātu iekārtojumu un mūsdienīgu dizainu, bet arī 500 kvadrātmetrus plašas kopstrādes telpas ar pievienotu 240 kvadrātmetrus plašu āra terasi. Tas ļauj nomniekiem efektīvāk izmantot savas telpas un izvairīties no liekiem izdevumiem.

New hanza biroju telpas centrā, interjers, sarkans dīvāns.

Kopstrādes telpas dizains

Kopstrādes telpas “New Hanza” biroju ēkas 2. stāvā ir radītas ar domu par komfortu un darba efektivitāti. Dizaina studija RADADARA ir izstrādājusi interjeru, kas apvieno profesionālismu ar mājīgumu. Pieejamas ir visādas nepieciešamības – no plašas virtuves līdz konferenču zālei un pārrunu telpām ar TV ekrāniem, pat bērnu stūrītis un zvanu kabīnes .

Labiekārtotas telpas veiksmīgam darbam

Konferenču telpas “New Hanza” birojos ļauj organizēt pasākumus līdz 60 cilvēkiem, kas ir ideāli lielāku prezentāciju un sapulču veikšanai. Turklāt, domājot par nomnieku labsajūtu, ir izveidota krāsu terapijas telpa, kas palīdz sagatavoties produktīvam darbam.

New hanza telpas centrā, konferenču telpa ar stikla sienu.

Lēmums izveidot šādas telpas ir apstiprināts ar esošo un topošo nomnieku pozitīvajām atsauksmēm. New Hanza biroji ir radījuši vidi, kas ne vien atbilst modernām prasībām, bet arī aicina darbiniekus atgriezties. Uzņēmums “Nexpay” ir izvēlējies šos birojus par savu jauno darbavieta, atzīstot tās augsto kvalitāti un ērtības, ko sniedz “New Hanza” biroju komplekss.

Bildes ņemtas no: newhanza

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences