Jaunie projektiNew Hanza biroji Mihaila Tāla ielā 1

New Hanza biroji Mihaila Tāla ielā 1

Atrašanās vieta un vēsturiskā nozīme

Blakus Rīgas vēsturiskajam centram un līdzās modernākajai apkaimei Skanste, jaunā pilsētvide New Hanza iesniedzas kā vārti uz plašo Skanstes teritoriju. Šīs vietas vēsture ir saistīta ar vienu no Rīgas vissvarīgākajiem transporta un loģistikas mezglpunktiem. Ar tās iedvesmojošo vēsturi fonā, New Hanza tiek veidota kā vieta, kurā ikviens jūtas piederīgs – strādājot, dzīvojot un atpūšoties.

Moderna pieeja New Hanza birojiem

Jaunajā A klases biroja ēkā Mihaila Tāla ielā 1, blakus populārajai kultūrvietai Hanzas Perons, tiek īpaša uzmanība pievērsta mūsdienīgumam un komfortam. Šeit ne tikai augsti energoefektivitātes rādītāji, kas garantē nelielus izdevumus nomniekiem, bet arī izcila ventilācijas sistēma un plaša autostāvvietu kapacitāte. Pievērsta uzmanība arī biroju komfortam – iespēja pielāgot telpas nomnieka vajadzībām, pieejamas koplietošanas sapulču un atpūtas telpas, kā arī mūsdienīgas tehnoloģijas un drošības sistēmas.

Jaunievedumi un tehnoloģijas

New Hanza biroji lepojas ar augstvērtīgiem tehniskiem risinājumiem, piemēram, saules baterijām, kas nodrošina elektrības patēriņu koplietošanas telpās, modernām liftu sistēmām, telekomunikācijām, kā arī ērtībām darbiniekiem, piemēram, koplietošanas ģērbtuves, dušas un recepcijas zona. Pirmajā stāvā atradīsies mūsdienīgs pusdienu restorāns.

New Hanza – vēstures un nākotnes krustpunktā

Apkārtnei piemīt gan vēsturisks, gan mūsdienīgs šarms. Šeit satiekas starptautiskā biznesa un mākslas pasaule, un tiek iemūžināti slavenu rīdzinieku vārdi, kas nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Nepilnus 25 hektārus plašajā teritorijā New Hanza biroji kļūst par mūsdienīgu un inovatīvu darba vidi, kurā tiks realizētas drosmīgas idejas.

Šis jaunais biroju komplekss ir solis uz priekšu Rīgas pilsētas attīstībā, nodrošinot augstas klases darba vidi un mūsdienīgu infrastruktūru tās iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Bildes ņemtas no: https://newhanza.lv/darbam

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences