Filmas un seriāli"Naudas pavēlnieks": Pusaudžu prasmes pārvaldīt ģimenes budžetu

“Naudas pavēlnieks”: Pusaudžu prasmes pārvaldīt ģimenes budžetu

Latviešu šovs: “Naudas pavēlnieks”

TV šovs “Naudas pavēlnieks” aizrauj mūsdienu skatītājus ar savu unikālo izklaides un finanšu izglītības apvienojumu. Šis TV raidījums seko drosmīgu, bet finansiāli nepieredzējušu bērnu un pusaudžu ikdienas gaitām, uzņemoties atbildību par ģimenes budžeta pārvaldīšanu.

Kas ir šis TV šovs “Naudas pavēlnieks”

Zēns tur swedbankas karti

“Naudas pavēlnieks” ir iemīļots seriāls, ko piedāvā “Swedbank” sadarbībā ar “TV3”. Tas nav tikai kārtējais šovs, tas ir padziļināts pētījums par ģimenes budžeta veidošanu, sadali un tērēšanu. Mēneša garumā astoņas ģimenes visu savu budžetu uztic bērniem, ļaujot viņiem rīkoties ar visu, sākot ar maltītes plānošanu un beidzot ar rēķinu apmaksu. Šī praktiskā pieredze ļauj jauniešiem iepazīt apdomātu finanšu lēmumu pieņemšanu praktiskajās situācijās.

Kāpēc dotais šovs ir noderīgs, un, kam tas ir domāts?

ģimene sēž uz dīvana un runā par ģimenes budžetu

“Naudas pavēlnieks” ir vērtīgs resurss ģimenēm, kuras vēlas saviem bērniem ieaudzināt finanšu pratību. Parādot jauno budžeta plānotāju izaicinājumus un triumfu, raidījums mudina skatītājus pārdomāt savus ikdienas tēriņus un pieeju naudas pārvaldībai. Raidījums, kas paredzēts gan bērniem, gan vecākiem, piedāvā praktiskas atziņas un mācības saistošā un izklaidējošā formātā.

Kur un kad tiek rādīts šis TV šovs?

ģimene virtuvē runājas

Raidījumu “Naudas pavēlnieks” var noskatīties “TV3” kanālā katru sestdienu plkst. 18:50. Šajā sezonā seriālā piedalās astoņas ģimenes no dažādām Latvijas pilsētām, no kurām katra saskaras ar unikālu izaicinājumu – uzticēt ģimenes budžetu saviem bērniem. Un seriāla skatītāji būs liecinieki šo drosmīgo jauniešu finansiālajiem piedzīvojumiem, kad viņi pārvarēs sarežģīto budžeta plānošanas un tērēšanas procesu.

Secinājums

Pasaulē, kurā finanšu pratība kļūst arvien svarīgāka, “Naudas pavēlnieks” ir gan izglītojošs, gan izklaidējošs šovs. Ar saistošu stāstījumu un reālās ikdienas dzīves notikumiem un situācijām raidījums ļauj pusaudžiem attīstīt būtiskas naudas pārvaldības prasmes, vienlaikus aizraujot visu vecumu auditoriju. 

Bildes no: Swedbank; ziemellatvija; nerdwallet; tv3play.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences