Jaunie projektiMūsdienīgs biznesa centrs Rīgā ''Novira Plaza''

Mūsdienīgs biznesa centrs Rīgā ”Novira Plaza”

spot_img

Rīga, turpina attīstīt savu arhitektūru un biznesa infrastruktūru. Starp šīm jaunajām attīstībām izceļas septiņu stāvu biroju ēka – “Novira Plaza”. Tas ir ne tikai biznesa centrs, bet arī pilsētas epicentrs.

“Novira Plaza” atrodas tuvu Centrālajai dzelzceļa stacijai un topošajai “Rail Baltica” stacijai, kas tiks pabeigta 2026. gadā. Projekta autore ir arhitekte Dace Putniņa no arhitektūras biroja BB studija. Šis biroju komplekss piedāvā visu, ko varētu vēlēties biznesa komanda– grezni vestibili un drošība.

Atrašanās vieta un pieejamība

“Novira Plaza” lepojas ar izcilu atrašanās vietu – tas atrodas pie vienas no galvenajām transporta pieturvietām, pieejams no jebkuras pilsētas daļas. Viesnīcas, restorāni, muzeji, teātri un pat Latvijas Nacionālā opera atrodas tikai pāris minūtes attālumā. Turklāt, biroju komplekss ir pretīm iepirkšanās centram ”Origo” un Rīgas Centrāltirgum.

Darījumu un tehniskās iespējas

“Novira Plaza” ir A klases biroju ēka ar kopējo platību 39,000 m2, kas ietver divus pazemes stāvus ar autostāvvietām. Ēka ir veidota ar domu par darba vides ērtību, nodrošinot kvalitatīvus tehniskos risinājumus. Tā ir aprīkota ar modernu ēku pārvaldības sistēmu BMS, kas kontrolē apkuri, ventilāciju un gaisa kondicionēšanu. Tāpat, ir paredzēts iegūt LEED platīna sertifikātu, apliecinot ēkas energoefektivitāti un ilgtspēju.

Interjers

Interjera dizaina autors ir Mēlis Press no biroja „Press”. Ēkas dizains ir moderns, pārdomāts un to var redzēt!

Novira Plaza ir biroju ēka. Ar tās izcilu atrašanās vietu, labiem tehniskajiem risinājumiem un modernu dizainu, Novira Plaza kļūst par ideālu vietu uzņēmējdarbības attīstībai un jaunu iespēju meklējumiem.

Bildes ņemtas no:noviraplaza

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences