Aktīvā atpūta"Monalisa": Neaizmirstams nakts festivāls Rīgā

“Monalisa”: Neaizmirstams nakts festivāls Rīgā

Kas ir “Monalisa”?

Monalisa” ir unikāls pasākums Rīgā, kas izceļas ar savu nepierasto konceptu – festivāla aizrautību sajaukt ar naktskluba dzīvīgumu. Tas ir ne tikai izklaides notikums, kurš katru gadu pulcē tūkstošiem apmeklētāju no dažādām pasaules malām. “Monalisa” piedāvā dažādas aktivitātes un izklaidi, kas padara to par vienu no gaidītākajiem pasākumiem pilsētā.

Kur notiek?

atta centre ballīšu telpa

Šogad “Monalisa” notiks 25. maijā, un pasākuma mājvieta būs prestižais “ATTA centrs” Rīgā. Ar iespēju uzņemt līdz pat 15 000 apmeklētājiem, telpas tiks pārvērstas par grandiozu izklaides arenu, kurā valdīs dinamiska un aizraujoša atmosfēra. Plānots, ka notikumā piedalīsies virkne starptautisku mākslinieku un DJ, kas vēl vairāk uzsvērs pasākuma starptautisko raksturu.

Ko gaidīt?

Monalisa festivāla dj

Apmeklētājiem būs iespēja piedzīvot plašu mūzikas žanru spektru – sākot no elektroniskās dejas mūzikas un beidzot ar dzīvo instrumentālo mūziku. Notiks arī daudzi citi priekšnesumi, kuri apmierinās dažādas gaumes un intereses. Papildus muzikālajai izklaidei, pasākums piedāvās ekskluzīvas VIP zonas, kurās būs pieejami augstākā līmeņa komforts un serviss, nodrošinot apmeklētājiem neaizmirstamu pieredzi.

Biļetes un rezervācijas

Sieviete dejo pūlī ar mikrofonu

Ņemot vērā augsto biļešu pieprasījumu, interesenti tiek aicināti pieteikties savas biļetes pēc iespējas ātrāk. Šī ir lieliska iespēja ne tikai izbaudīt aizraujošu notikumu, bet arī piedalīties kādā no Rīgas gada nozīmīgākajiem pasākumiem. Biļetes ir pieejamas pārdošanā jau tagad, un tās var iegādāties tiešsaistē.

Kāpēc apmeklēt “Monalisa”?

Sieviete dejo cilvēkiem uz skatuves

Apmeklējot “Monalisa”, jūs ne tikai piedalīsieties izcilā izklaides notikumā, bet arī iegūsiet iespēju piedzīvot kultūras izpausmi un saskarsmi ar plašu un daudzveidīgu cilvēku kopumu. Tas ir pasākums, kurā katrs atradīs kaut ko sev tīkamu, sākot no muzikālām izklaidēm un beidzot ar iespēju izbaudīt dažādas sociālās aktivitātes.

Bildes- monalisa, attacentre.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences