Jaunie projekti''MOHO PARK'' divu divpadsmitstāvīgu māju projekts

”MOHO PARK” divu divpadsmitstāvīgu māju projekts

spot_img

”MOHO PARK” projekts Mežaparkā

“MOHO PARK” ir jauns dzīvokļu komplekss Mežaparkā, kas sastāv no diviem 12 stāvu augstiem namiem. Šie nami ir moderni un izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem, atrodoties skaistā vietā pie dabas. Lieliska izvēle tiem, kas meklē mūsdienīgu dzīves vietu zaļā vidē.

Projekta dzīvokļi

Katram “MOHO PARK” dzīvoklim ir balkons, bet tiem, kas dzīvo penthousos, ir lielas jumta terases. Dzīvokļi ir ērti un skaisti noformēti, ar siltajām grīdām un labu gaisa kvalitāti iekšā. Apdares materiāli ir izvēlēti tā, lai radītu siltu un mājīgu atmosfēru, īpaši aukstajos gada laikos.

''MOHO PARK'' divu divpadsmitstāvīgu māju projekts

Izvēlies savu apdares stilu

”MOHO PARK” piedāvā iespēju izvēlēties no trim dažādiem apdares stiliem, kas iekļauti dzīvokļa cenā. Potenciālajiem pircējiem ir iespēja personalizēt savu dzīvokli, balstoties uz savām vēlmēm.

Infrastruktūra un apkārtne

”MOHO PARK” atrodas strauji attīstošā apkaimē, nodrošinot visu nepieciešamo gan aktīvai, gan mierīgai dzīvei. Projekta tuvumā ir gan parki, gan ērti sasniedzamas pilsētas daļas, kas piedāvā dažādas izklaides un atpūtas vietas.Kā nopirkt jaunu mājokli ”MOHO PARK”

Būvniecība “MOHO PARK” sākās 2021. gada pavasarī. A ēka tika pabeigta 2023. gada vasarā, bet B ēka tiks pabeigta šī gada ziemā, 2024. gadā.

Pirkšanas process ir vienkāršs un pārredzams, sākot no dzīvokļa rezervācijas līdz pat pirkuma līguma parakstīšanai. Pārdošanas konsultanti sniedz atbalstu visos pirkšanas etapos, lai nodrošinātu, ka klients izvēlas sev piemērotāko dzīvokli. Uzzini vairāk par jauna mājokļa iegādāšanos šeit!

''MOHO PARK'' ēkas ieeja

”MOHO PARK” piedāvā modernus, tehnoloģiski aprīkotus dzīvokļus dabas ielokā ar satriecošiem skatiem, izcilu dizainu un komfortu.

Bildes ņemtas no: mohopark.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences