Jaunie projekti''MOHO GARDEN'' skandināvu dizaina mājokļi Mežaparkā

”MOHO GARDEN” skandināvu dizaina mājokļi Mežaparkā

spot_img

“MOHO Garden”, piedāvā dzīvesvietas konceptu Rīgā – Mežaparkā. Ar vairāk nekā divdesmit gadu pieredzi dažādu objektu, tostarp māju, dzīvokļu, biroja ēku, ražošanas telpu un viesnīcu būvē, nekustamā īpašuma attīstītājs „Kaamos” ir attīstījis jaunu projektu ”MOHO GARDEN”.

”MOHO GARDEN” jaunie dzīvokļi

“MOHO Garden”, kas atrodas Mežaparkā, Ķīšezera ielā 10, ir jauns un moderns projekts. Projekts ir veidots saskaņā ar MOHO (MOdern HOmes) konceptu un ir otrais projekts, ko realizējis attīstītājs ”Kaamos”. Projektā ir iekļauti divi deviņstāvu ēku kompleksi, kas piedāvā zaļo dzīvesstilu atrodoties vienā no lielākajām Rīgas pilsētas apkaimēm.

Moderna arhitektūra un dizains

“MOHO Garden” projekta arhitektūrā ir iekļauti 128 dzīvokļi, katrs aprīkots ar balkonu vai terasi. Dzīvokļos ir, 2,7 metru augsti griesti. Dzīvokļu izvēle piedāvā no divām līdz četrām istabām, katru no tiem pabeidzot ar augstas kvalitātes iekšējo apdari.

“MOHO Garden” izceļas ar savai videi draudzīgo pieeju. Projekts ir sertificēts ar A+ klases energoefektivitātes sertifikātu, kas nodrošina zemas uzturēšanas izmaksas un patīkamu klimatu. Saules paneļi koplietošanas telpu elektroapgādei un grīdas apkurei ir tikai daži no modernajiem risinājumiem.

”MOHO GARDEN” apkārtne

“MOHO Garden” piedāvā apzaļotu teritoriju ar ainavu arhitektu veidotiem reljefa risinājumiem. Projekta teritorija ir nožogota, kas padara objektu privātu un drošu. Papildus tam, teritorijā ir autostāvvietas zem nojumes, velosipēdu novietnes, bērnu laukumiņi un āra trenežieri.

MOHO GARDEN pagalms, velo piestātne, dzīvokļu ēkas pirmie stāvi.

Infrastruktūra un tehnoloģijas aspekti

Projekta izveidē ir pievērsta uzmanība arī māju infrastruktūras un tehnoloģiju risinājumiem. Katram dzīvoklim ir atsevišķi ūdens un elektrības skaitītāji, automātiskie drošinātāji, kā arī modernas ventilācijas sistēmas. Lietus ūdens tiek savākts un izmantots efektīvi, nodrošinot ekoloģisku un ekonomisku pieeju.

Projektēšanas un būvniecības detaļas

Projekts ir veidots, izmantojot augstvērtīgus un dabai draudzīgus materiālus. Dzīvokļi ir būvēti uz pāļu pamatiem, fasāde ir pabeigta ar divu krāsu strukturētu paneļu virsmu. Šāds būvniecības veids nodrošina ēkas ilgtspēju.

MOHO GARDEN dzīvokļu ēkas eksterjers, auto stāvvieta, soliņš.

“MOHO Garden” ir elegants, ar mūsdienīgo arhitektūru, videi draudzīgo pieeju un izcilu infrastruktūru!

Bildes ņemtas no: mohopark

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences