Jaunie projekti''Merks Magnolijas'' dzīvojamo namu projekts Pārdaugavā 

”Merks Magnolijas” dzīvojamo namu projekts Pārdaugavā 

spot_img

Merks nāk klajā ar jaunu projektu – “Merks Magnolijas”

“Merks” sāka darbību kā būvniecības uzņēmums 1990. gadā ar nelielu darbinieku skaitu. Tagad tas ir kļuvis par lielu uzņēmumu, kas ir “Merko Ehitus” grupas daļa. “Merko Ehitus” ir pazīstama būvniecības un nekustamā īpašuma firma, kuras akcijas tiek tirgotas “NASDAQ” biržā Tallinā. Šis uzņēmums strādā Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Norvēģijā.

”Merks Magnolijas”

Pārdaugavā, Šampētera rajonā, tiek būvēts jauns dzīvokļu komplekss “Merks Magnolijas”. Tas ir domāts cilvēkiem, kuri vēlas dzīvot mūsdienīgā apkaimē. Šis projekts ir īpaši piemērots jaunām ģimenēm un tiem, kas meklē klusu dzīves vietu tuvu pilsētas centram.

Merks magnolijas dzīvojamo ēku eksterjers

”Merks Magnolijas” atrašanās vieta un apkārtne

Projekts “Merks Magnolijas” Šampēterī piedāvā mājīgu dzīvošanu mazstāvu ēkās, nodrošinot tuvumā visas nepieciešamās ērtības, tostarp skolas kā Ziemeļvalstu ģimnāzija un International School of Riga, kā arī iepirkšanās centrus SPICE un Maxima XXX. Tas ir ideāls izvēles variants ģimenēm, kas meklē mierīgu dzīvi zaļā vidē, vienlaikus atrodoties pilsētas tuvumā.

Dzīvokļu plānojumi un apdare

Projektā ir pieejami moderni 2 līdz 4 istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Katram dzīvoklim ir 2.90 m augsti griesti un plaši balkoni vai terases, sniedzot plašuma sajūtu un atvērtību.

CLASSIC kolekcija piedāvā klasisku dizainu, kurš ietver bēšos un brūnos toņos veidotus interjerus.

CONTEMPORARY kolekcijā dominē pelēkie un vēsie toņi.

VINTAGE kolekcijā dominē plūstošas līnijas un pasaulē atpazīstamais vintage stils, kas sniedz katram dzīvoklim personīgu raksturu.

NATURE kolekcijā Šī kolekcija piedāvā dabas iedvesmotu interjeru, kas izmanto dabiskus materiālus un zaļumus, lai radītu mājīgu un dabai tuvu atmosfēru mājoklī. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas justies tuvāk dabai.

RUSTIC kolekcijā izmanto pamatmateriālus kā koku un akmeni. Šī kolekcija piedāvā siltu interjeru.

Par apdares veidiem varat vairāk uzzināt: merksmagnolijas.lv

Finansējuma iespējas un dzīvokļu ērtības

“Merks Magnolijas” sadarbojas ar vairākām bankām, lai piedāvātu klientiem finansējuma iespējas.

“Merks Magnolijas” piedāvā mūsdienīgu un ērtu dzīvošanu Pārdaugavā, apvienojot pievilcīgu atrašanās vietu, pārdomātu dzīvokļu plānojumu un plašu infrastruktūras klāstu tuvumā. Tas ir lielisks risinājums tiem, kas meklē jaunu dzīvesvietu mierīgā vidē.

Bildes ņemtas no: merksmagnolijas

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences