Uzņēmumi"Meredot": Risinājums transporta novietošanai un bezvadu uzlādei

“Meredot”: Risinājums transporta novietošanai un bezvadu uzlādei

“Meredot”: inovatīvi risinājumi elektromobilitātes uzlādei

“Meredot” ir uzņēmums, kas izstrādā inovatīvus risinājumus automobiļu stāvvietām un bezvadu uzlādei, padarot to ērtāku un efektīvāku. Tas ir atzīts par vienu no desmit visperspektīvākajiem jaunuzņēmumiem Latvijā 2023. gadā un vēlāk, piedāvājot jaunu pieeju elektroautomobiļu uzlādei.

Par “Meredot”

Meredot” tika dibināts 2017. gadā ar mērķi pierādīt, ka bezvadu uzlāde var būt efektīva, ātra un ērta. Šodien uzņēmums piedāvā ne tikai bezvadu uzlādes tehnoloģijas, bet arī videi draudzīgus risinājumus elektromobilitātes, mikromobilitātes transportlīdzekļu, robotu un dronu uzlādei.

“Meredot” uzskata, ka ātrāka pāreja no fosilajām degvielām uz elektromobilitātes uzlādes infrastruktūru nākotni ir izdevīga visiem. Uzņēmuma patentētie bezvadu uzlādes iekārtas apvieno aparatūru un programmatūru, lai nodrošinātu ļoti mērogpieauguma spējīgu, uzticamu un viegli pārvaldāmu e-skūteru un citu mikromobilitātes vienību uzlādi.

Meredot platforma lādē elektroskūteri

Bezvadu uzlāde ar “Meredot”

“Meredot” piedāvā bezvadu uzlādes risinājumu, kas ļauj uzlādēt transportlīdzekļus bez nepieciešamības pēc fiziska pieslēguma. Tas nozīmē, ka nav nepieciešams uztraukties par to, ka aizmirsi vadu.

Bezvadu uzlāde ir iespējama gan iekštelpās, gan ārpus tām, un tā ir droša gan cilvēkiem, gan mājdzīvniekiem. Sistēma ir nejutīga pret sniegu, ledu un netīrumiem, nodrošinot uzlabotu autoparka un akumulatora darbību. “Meredot” uzlādes stacijas ir savietojamas ar lielāko daļu ierīču un izceļas ar pievilcīgu un izturīgu materiālu izmantošanu. Tās var droši piestiprināt vai iebetonēt zemē.

Braucamais bezvada uzlādējas no platformas

Bezkontakta uzlādes stacija

“Meredot” ievieš jaunu bezkontakta, daudzpaketu uzlādes staciju, kas ir speciāli izstrādāta vieglo elektromobilitātes transportlīdzekļu (LEV) un robotu vajadzībām. Uzstādīšana var notikt gan virs zemes, gan zem tās, nodrošinot uzlādi tikpat ātri kā ar vadu pieslēgumu. Uzlādes platformas ir aprīkoti ar LED indikatoriem, un to dizains ir pielāgojams, lai atbilstu jebkura veida riteņu skaitam.

“Meredot” arī attīsta un īsteno unikālu bezvadu elektrisko ceļu sistēmu (WER), kas ir kopīga, neredzama platforma, kas bezvadu veidā uzlādē komerciālos un pasažieru elektrotransportlīdzekļus pēc to novietošanas.

Bezkontakta uzlādes stacija paredzēta robotiem, elektroskūteriem un ratiņkrēsliem

“Meredot” produkts un tā priekšrocības

“Meredot” piedāvā bezvadu uzlādes staciju vieglajiem elektromobilitātes transportlīdzekļiem, piemēram, skūteriem, velosipēdiem, mopēdiem un pārtikas piegādes robotiem. “Infinity Charger” ir fiziska platforma, kas var būt novietota gan virs zemes, gan zem tās, un nodrošina e-velosipēdu, e-skūteru, ratiņkrēslu un citu LEV uzlādi. “Meredot” bezvadu uzlādes risinājums dubulto uzlādes ātrumu un palielina akumulatora mūžu par 30%, atkarībā no transportlīdzekļa.

Novietoti eletriskie skūteri kuri paralēli lādējas

“Meredot” ir atzīts par vienu no “10 super promising startups from Latvia to keep an eye on in 2023 and beyond!”, atzīstot uzņēmuma ieguldījumu inovācijā un elektromobilitātes attīstībā. Uzņēmums piedāvā revolucionāru pieeju elektromobilitātes uzlādei.

Bezvadu uzlādes staciju izmantošana ir ne tikai nākotnes vīzija, bet nepieciešamība mūsdienu aizvien mobilo sabiedrību vajadzībām. “Meredot” ir uzņēmums, kas saprot šo vajadzību un piedāvā risinājumus, kas ne tikai atvieglo ikdienu, bet arī rūpējas par vides ilgtspējību. Ar inovatīvajām bezvadu uzlādes stacijām, mēs varam sagaidīt drošāku, ātrāku un efektīvāku uzlādes procesu!

Bildes ņemtas no: autoevolution, meredot.com, zagdaily.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences