Mūzika"Melo-M Mega Orķestris" satricinās Mežaparka Lielo estrādi

“Melo-M Mega Orķestris” satricinās Mežaparka Lielo estrādi

“Melo-M Mega Orķestris” koncerts Mežaparkā

Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē, šovasar, 9. jūlijā, notiks muzikāls un vizuāli iespaidīgs notikums, kurā piedalīsies “Melo-M Mega orķestris“. Šis koncerts solās būt ne tikai muzikāls brīnums, bet arī izcila mākslinieciskā sasnieguma demonstrācija, apvienojot vairāk nekā 100 čellistus no visas Latvijas.

Muzikālā daudzveidība

Melo m grupas dalībnieks spēlē koncertā čellu

“Melo-M Mega orķestris”, kas pazīstams ar saviem aizraujošajiem un dinamiskajiem uzstāšanās veidiem, šoreiz izcelsies ar īpaši krāsainu koncertprogrammu. Uzstāšanās piedalīsies dažādu paaudžu mūziķi – no jauniem talantiem, kas tikai sāk savu ceļu mūzikas pasaulē, līdz pieredzējušiem profesionāļiem un senioriem. Šī paaudžu sajaukšana ne tikai veicina mūzikas mantojuma nododamību, bet arī rada īpašu enerģiju un saikni starp mūziķiem un klausītājiem.

Pasaulē pazīstamu skaņdarbu atskaņojumi

pilna skatuve ar čellu spēlētājiem

Koncertā “Melo-M Mega orķestris” tiks atskaņotas plaši pazīstamas un mīļotas melodijas no dažādām pasaules malām. Paralēli klasiskiem skaņdarbiem, uz skatuves skanēs arī komponista Kārļa Auzāna speciāli šai grandiozajai notikumam radītie skaņdarbi, kas izstrādāti, domājot par simts čellu un perkusiju harmoniju. Šie jaundarbi sola nodrošināt emocionālu un aizraujošu pieredzi. Vēl viens koncerta akcents būs cildinošs veltījums izcilam komponistam Jurim Kulakovam, atzīmējot viņa devumu mūzikā.

Melo-M neaizmirstamais koncerts

melo m uz ceļiem spēlē čellu

Tik liela čellistu skaita apvienošana uz vienas skatuves ir unikāls notikums ne vien Latvijas, bet arī pasaules mērogā. Tas neapšaubāmi piedāvā kaut ko īpašu gan mūziķiem, gan klausītājiem – iespēju piedzīvot mūziku jaunā un nebijušā veidā. Šis koncerts ir perfekta iespēja visiem mūzikas mīļotājiem, kas meklē kaut ko vairāk par parastu muzikālo pieredzi, piedalīties un izbaudīt šo muzikālo brīnumu.

Nepalaidiet garām iespēju piedzīvot “Melo-M Mega orķestra” uzstāšanos – notikums, kas solās aizraut un iedvesmot ikvienu klātesošo. Tā ir ne tikai koncerta baudīšana, bet arī kultūras un muzikālās izpratnes paplašināšana, svinot mūziku un tās spēju vienot cilvēkus.

Bildes- nra; svetkulaiks; lsm; valmierasnovads.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences