ModeMassimo Dutti Jaunā sieviešu kolekcija 2023

Massimo Dutti Jaunā sieviešu kolekcija 2023

Par Massimo Dutti

Massimo Dutti dibināja 1985. gadā, bet 1991. gadā to iegādājās Inditex grupa. Līdz šim brīdim zīmols lepojas ar vairāk nekā 643 veikaliem 78 dažādos tirgos.

Sākotnēji Massimo Dutti koncentrējās tikai uz vīriešu modi. Taču, sākot ar 1995. gadu, zīmols paplašināja piedāvājumu, iekļaujot sieviešu modi — no elegantām pilsētas līnijām līdz mierīgākam ikdienas stilam. Šis pieaugums veicināja Massimo Dutti nostiprināšanos gan valsts, gan starptautiskā mērogā, šobrīd nodarbinot vairāk nekā 10 000 cilvēkus.

Kopš 2006. gada zīmols piedāvā dažādas kolekcijas, tostarp sieviešu apģērbu, aksesuārus un smaržas, kā arī vīriešu apģērbu, individuāli pielāgotus tērpus un odekolonus.

Kas ir Massimo Dutti Jaunajā kolekcijā?

Massimo Dutti jaunā kolekcija sievietēm piedāvā elegantus un mūsdienīgus apģērbus, kas spilgti atspoguļo zīmola prestižo estētiku. Kolekcijā dominē augstvērtīgi materiāli, piemēram, āda, vilna un kašmirs.

Kolekcijā ir arī dažādi citi stilīgi elementi, piemēram, adīta ‘bomber’ stila jaka, kupli pusgari svārki ar plisējumu, smalkas velveta bikses un ērtas jauktas vilnas jakas.

Bez tam, kolekcijā ir dažādi aksesuāri, piemēram, smalka cauruļveida šalle no vilnas un kašmira un elegants krekliņš bez piedurknēm no liocela un vilnas.

OVERSIZE’ STILA FLANEĻA UZVALKA ŽAKETE

Mūsdienīgā oversize flaneļa uzvalka žakete apvieno plašo un brīvo dizainu ar siltu flaneļa tekstūru. Šis stils ir populārs aukstākā laikā, nodrošinot komfortu. Tradicionālie šķērsraidīti un rūtaini raksti tagad mijas ar vienkrāsu un drosmīgiem dizainiem. Oversize siluets ļauj eksperimentēt ar proporcijām, piemēram, nēsājot šaurus bikses vai svārkus, lai izceltu kontrastu. Žakete piedāvā siltumu un raksturu, vienlaikus ievērojot aktuālās modes tendences.

Massimo Dutti OVERSIZE' STILA FLANEĻA UZVALKA ŽAKETE

OVERSIZE’ STILA FLANEĻA UZVALKA ŽAKETE: Ražots no vilnas. ‘Oversize’. Šķeltu atloku apkakle. Divu pogu aizdare. Iešūta krūšu kabata. Aproces ar šķēlumiem.

AVIATORU STILA AITĀDAS JAKA

Aviatoru jaka ir iedvesmojusies no militāro aviatoru jakām, ko nēsāja Otrā pasaules kara laikā. Sākotnēji tās mērķis bija siltums un aizsardzība augstā gaisa temperatūrā, taču tagad tā ir populāra stilīga apģērbu izvēle. Raksturīgi iezīmes ietver ādas materiālu, “sherpa” kaklu, rāvējslēdzēju priekšpusē un elastīgas manšetes. Jaka bieži vien ir ar rāvējslēdzēju priekšpusē, kā arī ar papildus kabatām. Lai gan tās dizains sākotnēji bija praktisks, mūsdienās tā ir gan funkcionalitātes, gan modes apvienojums.

Massimo Dutti AVIATORU STILA AITĀDAS JAKA

AVIATORU STILA AITĀDAS JAKA: Ražots no aitādas. Iekšpuse izgatavota no ādas ar mīkstu un siltu apdari. Rāvējslēdzēja aizdare. Divas sānu kabatas. Ražots Spānijā.

Bildes ņemtas no:https://www.massimodutti.com/lv/sievietem/jaunumi-n1474

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences