SlavenībasMarlon Brando Rolex GMT pārdots par 4,77 miljoniem eiro

Marlon Brando Rolex GMT pārdots par 4,77 miljoniem eiro

Marlon Brando bija amerikāņu aktieris vairāk nekā pusgadsimtu. Viņš vislabāk zināms ar savām lomām filmās “A Streetcar Named Desire” un “On the Waterfront”, kuras režisējis Elia Kazan, un ar savu Akadēmijas balvu ieguvušo sniegumu kā Vito Corleone filmā “The Godfather”, ko režisējis Francis Ford Coppola. Savā pusmūža laikos viņš spēlēja arī pulkveža Waltera Kurtza lomu filmā “Apocalypse Now”, kā arī izpildīja Akadēmijas balvai nominēto sniegumu kā Pauls filmā “Last Tango in Paris”.

Marlon Brando Rolex GMT Master pārdošana

2019. gadā, pirmo reizi parādoties sabiedrībā, amerikāņu aktiera Marlon Brando Rolex GMT Master pulkstenis tika pārdots par rekordlielu summu – 4,582,500 Šveices frankiem, kas atbilst apmēram 4,77 miljoniem eiro. Šis ir īpašs Rolex GMT Master modelis, kuru Brando nēsāja vienā no visu laiku slavenākajām un novērtētākajām filmām – “Apocalypse Now”.

Marlon Brando Rolex GMT uz rokas melnbaltā portreta bildē.

Pulksteņa vēsture un unikalitāte

Francisa Forda Kopolas 1979. gada filmā “Apocalypse Now” aktieris, atveidojot pulkveža Kurtza lomu, rokā valkāja Rolex GMT Master, kas bija estētiski unikāls. Modelis bija kronētais nams ar atsauci 1675 un Mark IV ciparnīcu, ko pats aktieris bija personalizējis, lai padarītu to atšķirīgu no visiem pārējiem modeļiem. Pulkstenis, kas bija bez raksturīgās GMT apmales, kuru Brando noņēma īpaša iemesla dēļ, lai izceltos filmēšanas laikā.

Marlon Brando Rolex GMT pulksteņa aizmugure ar iegravētu parakstu.

Pulksteņa pārdošanas ceļš

Marlon Brando Rolex pulkstenis nesen tika pārdots par 5,124,783 ASV dolāriem, kas ir vairāk nekā divkārtīga cena salīdzinājumā ar pārdošanu pirms četriem gadiem. Pulkstenis, kuru 2019. gadā iegādājās kolekcionārs Mohammeds Zamans, kļuva par vienu no izcilākajiem objektiem kolekcijā, kas kopā ieņēma gandrīz 38 miljonus dolāru.

Marlon Brando pulkstenis Rolex ar ādas siksnu un metāla rāmi.

Marlon Brando Rolex GMT Master pulkstenis, kas kļuvis par legendu, turpina piesaistīt kolekcionāru uzmanību un sasniedz aizvien jaunus rekordus izsolēs. Tas ir spilgts piemērs tam, kā slavenību stāsts un unikāla vēsture var paaugstināt priekšmeta vērtību.

Bildes ņemtas no: hodinkee un watchpro

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences