Moduļu mājas''Mana koka māja'' piedāvā ekoloģisku pieeju māju ražošanā!

”Mana koka māja” piedāvā ekoloģisku pieeju māju ražošanā!

Priekšrocības dzīvojot koka mājā

Koks ir unikāls būvmateriāls. Tā 100% atjaunojamība, mazs enerģijas patēriņš ražošanas laikā un CO2 samazinājuma iespējas padara to par ekoloģiski draudzīgu izvēli. Koka mājas arī aktīvi uzlabo iekštelpu mikroklimatu – koks elpo, regulē mitrumu un uztur optimālu skābekļa daudzumu. Dzīvē koka mājā nozīmē dzīvi dabiskā vidē, kurā tiek samazināts putekļu, baktēriju un vīrusu daudzums, veicinot veselīgu vidi.

”Mana koka māja” – pilna servisa piedāvājums

Uzņēmums ”Mana koka māja” ir veicis lielus ieguldījumus, lai nodrošinātu klientiem pilnīgu pakalpojumu klāstu. Sākot ar projektēšanu un atļauju saņemšanu, ārēju un iekšējo inženiertehnisko tīklu izveidi un mājas būvniecību, un beidzot ar interjera dizainu, apzaļumošanu un īpašumu apsaimniekošanu. Sadarbojoties ar ”Mana koka māja”, klienti var gūt gan laika, gan finansiālu ietaupījumu, jo viss tiek nodrošināts zem viena jumta.

Mana koka māja uzņēmuma projektētā un celtā koka māja

Kvalitāte un inovācija

Uzņēmums lepojas ar augstākās kvalitātes māju ražošanu. ”Mana koka māja” sadarbojas ar rūpnīcu ”Dores Fabrika”, kurā tehnoloģijas, inovācijas un kopējais labums ir galvenās prioritātes. Tehnologu komanda pastāvīgi seko līdzi inovācijām, nodrošinot, ka ražošanas procesi atbilst mūsdienu prasībām.

Materiālu Izvēle un Siltumizolācijas Īpašības

Mana koka māja izvēlas tikai augstākās kvalitātes izejvielas no starptautiski atzītiem kokmateriālu piegādātājiem no Latvijas un Somijas. Koka ēku siltumizolācijas standartus garantē, izmantojot speciālas stūru savienojumu tehnoloģijas. Koks kā materiāls ne tikai dod mājām unikālu estētiku, bet arī siltuma īpašības, kuras pārspēj citus celtniecības materiālus.

”Mana koka māja” piedāvā ekoloģisku, veselīgu un kvalitatīvu dzīves vidi. Uzņēmuma holistiskais pieejas veids nodrošina klientiem ne tikai skaistu māju, bet arī pilnīgu atbalstu visos būvniecības posmos.

Bildes ņemtas no: https://www.manakokamaja.lv/lv/all-projects

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences