Aktīvā atpūtaMāmiņdienas pasākumi 2024. gadā

Māmiņdienas pasākumi 2024. gadā

Māmiņdienas pasākumi visā Latvijā

Māmiņdiena ir īpašs notikums, kad godinām mūsu mīļās māmiņas, un 2024. gads Latvijā sola būt pilns ar aizraujošiem pasākumiem, kas šo dienu padarīs neaizmirstamu. No muzikāliem koncertiem līdz radošām darbnīcām, šie notikumi piedāvā katram kaut ko īpašu. Šeit ir apskats uz dažiem no tiem:

Anta Eņģele Māmiņdienas koncerts

Anta Eņģele uzstājas māmiņdienā

Valmierā gaidāms Anta Eņģele Māmiņdienas koncerts, kurš notiks 2024. gada 12. maijā restorānā “Akustika” plkst. 16:00. Koncerts sola būt emocionāls un sirdij tuvs, kurā varēs baudīt mākslinieka izcilo vokāla sniegumu un muzikālo izpildījumu, kas īpaši veltīts māmiņām​​.

Māmiņdienas koncerts ar Lailu Ilzi Purmalieti

Uz skatuves izsaka komplimentus Lailai Ilzei Purmalietei

Kandavā notiks Māmiņdienas koncerts ar Lailu Ilzi Purmalieti, kas norisināsies Kandavas promenādē. 12. maijā no plkst. 14:00 līdz 16:00 dziedātāja un komponiste priecēs apmeklētājus ar savām muzikālajām dāvanām, radot patīkamu atmosfēru brīvā dabā. Šis pasākums ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas svinēt Māmiņdienu, baudot kultūru un dabu​​.

Vēlās brokastis Mālpils muižā

Siguldā Māmiņdienas svinības varēs izbaudīt vēlās brokastis Mālpils muižā, kur dzīvā mūzika un garšīgi ēdieni apvienosies unikālā pieredzē. 12. maijā šis notikums piedāvās ne tikai izcilu ēdienu, bet arī patīkamu mūzikas pavadījumu, kas radīts, lai pagodinātu māmiņas un sniegtu viņām neaizmirstamu dienu​​.

Rīgas Porcelāna muzejs

Rīgas porcēlāna muzeja trauki

Rīgā, Rīgas Porcelāna muzejā, visa maija garumā notiks radošās darbnīcas, kurās būs iespēja radīt svētku suvenīrus un dāvanas. Šīs darbnīcas piedāvā iespēju apvienot Māmiņdienas svinības ar radošu aktivitāti, padarot šo dienu vēl īpašāku ar pašu rokām gatavotām dāvanām​.

Māmiņdienas pasākumi

Māmiņdienas pasākumu klāsts Latvijā 2024. gadā apvieno mūziku, kultūru, radošumu un svinības, piedāvājot dažādas iespējas, kā godināt un pateikties māmiņām par viņu nenovērtējamo lomu mūsu dzīvēs. No Valmieras līdz Siguldai un no Kandavas līdz pat Rīgas Porcelāna muzejam, šie pasākumi piedāvā ikvienam iespēju atrast piemērotu veidu, kā izteikt savu mīlestību un pateicību.

Bildes – antaengele(facebook), lailailzepurmaliete(facebook), mapilsmuiza, rigasdome

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences