Uzņēmumi"Astttartt": Brīnišķīga mākslas studija vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī

“Astttartt”: Brīnišķīga mākslas studija vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī

“Astttartt”: Mākslas studija vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī

Mēs visi esam redzējuši “Instagram” un “TikTok” video klipus, kur mākslinieki uz ielas zīmē cilvēku portretus vai nodarbojas ar citām mākslas formām, un saņem miljoniem skatījumus digitālajā vidē. Droši vien arī tu esi domājis, ka būtu interesanti to pašam izmēģināt. Ja esi gatavs šo iedvesmu pārvērst rīcībā, “Astttartt” mākslas studija Daugavpilī piedāvā lielisku sākumpunktu. Tā atrodas pilsētas vēsturiskajā centrā, Cietoksnī. Studija sniedz unikālu iespēju gan jaunpienācējiem, gan arī jau pieredzējušiem māksliniekiem izpētīt un atklāt mākslu no svaigas perspektīvas.

2023. gada apskats

Pagājušajā gadā “Astttartt” organizēja vairāk nekā 30 meistarklases, kurās piedalījās gan iesācēji, gan pieredzējuši mākslinieki. Studija piedāvā apgūt plašu mākslas tehniku un stilu klāstu, garantējot, ka katrs atradīs kaut ko savai sirdij tuvu.

Dāmas, kas iesaistījās mūsu nodarbībās, atzīmēja, ka zīmēšana ne tikai stimulēja viņu radošumu, bet arī veicināja iekšējo mieru un laimes sajūtu. “Mēs esam apņēmušies radīt iedvesmojošu un atbalstošu vidi, kurā katra individuālās izpausmes tiek augstu vērtētas un attīstītas”.

Pasākumi un abonementi

Astttartt” piedāvā ne tikai mākslas nodarbības, bet arī dažādus sociālus pasākumus, kas veicina kopienas sajūtu starp dalībniekiem. “Mēs esam rīkojuši vecmeitu ballītes, dzimšanas dienas svinības, darba sanāksmes un citus pasākumus, piedāvājot ideālu variantu mākslas un prieka apvienošanai”.

Studija piedāvā zīmēšanas abonementus, kas ļauj dalībniekiem regulāri apmeklēt nodarbības un strādāt kopā ar mūsu talantīgajiem māksliniekiem un pedagogiem. Tas ir lielisks veids, kā pilnveidot savas mākslinieciskās iemaņas un iesaistīties radošajā procesā.

Komanda un nākotnes plāni

Mūsu nodarbību klāstā ietilpst ne tikai zīmēšana, bet arī pasākumu dekorēšana un floristikas meistarklases. “Astttartt” komandu veido aizrautīgi mākslas lietpratēji, kas ar nepacietību gaida iespēju dalīties ar savām zināšanām un pieredzi.

Aicinājums tev!

“Astttartt” mākslas studija piedāvā vairāk nekā tikai iespēju pilnveidot mākslinieciskās iemaņas; tā veido arī saistošu kopienas sajūtu, kur katrs var atrast sev piemērotu vietu. “Mēs esam sajūsmā par iespēju drīzumā atvērt meistarklases arī Rezeknē, paplašinot iespējas visiem dalībniekiem“. Neatkarīgi no tā, vai tu esi tikko sācis savas mākslinieka gaitas vai jau esi pieredzējis profesionālis, “Astttartt” aicina tevi pievienoties!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences