Māja un dārzsMājas aromāti: ceļvedis patīkamas atmosfēras radīšanai

Mājas aromāti: ceļvedis patīkamas atmosfēras radīšanai

Patīkamie mājas aromāti

Mājas aromāti nav tikai “smaržas” – tos tik tiešām var izmantot mājokļa atmosfēras un garstāvokļa uzlabošanai! Šajā rakstā aplūkosim, kāda ir mājas aromātu nozīme, kāds varētu būt tev piemērotākais aromāts, atšķirības starp mājas aromātiem un parastajām smaržām, kā arī noskaidrosim, kur iegādāties vislabākos variantus.

Kā izvēlēties sev piemērotāko variantu?

Izvēloties mājas aromātu, svarīgi ņemt vērā personīgās preferences un to kāda loma katrai telpai ir jūsu ikdienā. Apskatīsim kādi ir labākie aromāti katrai telpai!

Viesistaba

Viesistabai ideāli ir piemēroti svaigi un viegli aromāti. Ieteicams izvēlēties bergamotu, eikalipta augu vai rozmarīna aromātu. Šie varianti ir domāti relaksējošai atmosfērai, kas ir svarīgi telpā, kurā pavadām lielāko daļu laika.

Viesistabai mājas aromāts La montaņa

Virtuve

Virtuvē ieteicams izmantot citrusu aromātus, jo tie ir saistīti ar virtuves produktiem un atsvaidzina telpu. Piemēram, apelsīnu ziedu vai citronu aromāti rada sajūtu par tīrību un svaigumu. Tie palīdzēs neitralizēt citus virtuves radītos aromātus gatavošanas laikā.

Mājas aromāts virtuvei, arbūzs un chilli.

Guļamistaba

Guļamistabā ieteicams izvēlēties mierīgus un relaksējošus aromātus. Lavanda ir lieliski piemērota guļamistabai. Citas iespējas varētu būt eikalipts vai priedes aromāti.

Mājas aromāts guļamistabai vīrakas.

Vannasistaba

Vannasistabai ir piemēroti svaigi un tīri aromāti. Ieteicams izvēlēties ozona vai jūras brīzes notis.

Svece vannasistabai, mājas aromāts.

Bērnu istaba

Bērnu istabā aromāti jāizvēlas ļoti uzmanīgi! Bērniem var būt jutīgāka elpošanas sistēma, tāpēc labāk izvēlēties vieglus un neuzkrītošus aromātus vai pat izvairīties no tiem pilnībā. Ja tomēr izvēlaties izmantot aromātus, ieteicams izvēlēties dabiskus un maigus variantus.

Aromāts bērnu istabai paredzēts.

Mājas birojs

Mājas birojam ieteicams izvēlēties aromātus, kas veicina koncentrēšanos un produktivitāti. Piemēram, citrusu notis vai arī atsvaidzinošas piparmētras un zaļo tēju aromāti varētu būt lielisks izvēle.

Mājas biroja aromāts '''HOME OFFICE''

Kāda ir atšķirība starp mājas aromātiem un smaržām?

Galvenā atšķirība starp mājas aromātiem un smaržām ir to izstrādājumu sastāvs un izmantošanas mērķis. Mājas aromāti ir radīti, lai panāktu patīkamu un ilgstošu gaisotni visā telpā, bet personiskās smaržas – uz cilvēka.

Bilde ņemta no: instyle.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences