SportsMairis Briedis Zaudē Cīņā, Pretinieks Vēlas Tikties Ar Usyku

Mairis Briedis Zaudē Cīņā, Pretinieks Vēlas Tikties Ar Usyku

Lieliska cīņa starp Mairi Briedi un Jai Opetaia

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis nesen aizvadīja aizraujošu cīņu pret austrāliešu bokseri Jai Opetaia. Lai gan Briedis zaudēja šo cīņu ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu (116-112, 116-112, 115-113), viņš demonstrēja lielisku tehniku un izturību, kas padarīja šo cīņu par vienu no aizraujošākajām pēdējā laika notikumiem boksā​​.

Opetaia cieņa pret Briedi

Mairis Briedis un Jai Opetaia skatās viens uz otru pirms cīņas
Foto atsauce: Instagram

Jai Opetaia pēc cīņas izteica cieņu pret Briedi, atzīstot, ka cīņa bija ārkārtīgi grūta. “Mairis ir neticami spējīgs bokseris. Viņš deva man visu iespējamo izaicinājumu, un es ļoti cienu viņa meistarību un cīņas garu,” sacīja Opetaia. Cīņa bija pilna spraigu momentu, un Briedis parādīja, kāpēc viņš tiek uzskatīts par vienu no labākajiem savā svara kategorijā​.

Usyks pret Fury un potenciālā cīņa ar Opetaia

Pēc cīņas Opetaia paziņoja, ka viņš ir gatavs nākamajam lielajam izaicinājumam – cīņai ar Oleksandru Usyku, kurš nesen uzvarēja Tyson Fury un kļuva par neapstrīdēto smagsvaru čempionu​​. Usyks šobrīd ir viens no labākajiem bokseriem pasaulē ar nevienu nezaudētu cīņu savā karjerā. “Es esmu gatavs stāties pretī Usykam. Viņš ir izcils bokseris, un es ticu, ka varu viņu uzvarēt,” teica Opetaia.

Briedis turpina cīnīties

Briedis, kurš savas karjeras laikā ir izcīnījis vairākus titulus un ir pazīstams ar savu izturību un meistarību, turpinās cīnīties un gatavojas nākamajiem izaicinājumiem. Neskatoties uz zaudējumu Opetaia, viņš saglabā savu vietu starp pasaules labākajiem bokseriem un plāno atgriezties ringā, lai atgūtu savus titulus​.

Mairis Briedis un Jai Opetaia cīņa

Jai opetai izvairas no maira brieža sitiena zem rokas
Foto atsauce: Instagram

Cīņa starp Mairi Briedi un Jai Opetaia bija aizraujoša un pierādīja abu bokseru augsto līmeni. Opetaia izteica cieņu Briedim un izteica vēlmi cīnīties ar Oleksandru Usyku, kas sola būt vēl viens liels notikums boksa pasaulē. Tikmēr Briedis turpina gatavoties nākamajiem izaicinājumiem, pierādot savu vietu starp pasaules labākajiem bokseriem.

Bildes- ringmagazine; ringside24; sportingnews; boxingnews24

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences