FinansesAtklāts LU un BA iekšējo pētniecības un attīstības grantu konkurss

Atklāts LU un BA iekšējo pētniecības un attīstības grantu konkurss

LU un BA attīstības grantu konkurss

Latvijas Universitāte (LU) un Banku augstskola (BA) ir paziņojušas par jaunu aicinājumu zinātniekiem iesniegt projektus iekšējo pētniecības un attīstības grantu konkursā, kur kopējais pieejamais finansējums sasniedz 4,2 miljonus eiro. Pētniekiem ir iespēja līdz šī gada 7. maijam iesniegt savus priekšlikumus, lai iegūtu finansējumu līdz 200 tūkstošiem eiro uz vienu projektu.

Grantu konkursa mērķis un nozīme

Latvijas Universitātes bibliotēka

Grantu konkursa galvenais mērķis ir veicināt jaunu zināšanu un tehnoloģiju attīstību Latvijas zinātnes nozarēs. Šis finansējums palīdzēs ne tikai radīt jaunas atziņas, bet arī nostiprināt pētniecības kapacitāti, veicinot sadarbību starp akadēmisko sektoru un uzņēmējdarbību, kā arī starptautisko sadarbību.

Konkursa struktūra un tematiskie akcenti

Vīrietis strādā pie datora ar austiņām

Latvijas Universitāte un Banku augstskola organizē šo konkursu kā daļu no plašāka projekta “Latvijas Universitātes iekšējā un ārējā konsolidācija”, kas atbalsta zinātnisko darbību vairākās specifiskās jomās:

  • Dabas zinātnes
  • Humanitārās un mākslas zinātnes
  • Medicīna un veselības zinātnes
  • Sociālās zinātnes

Pieteikšanās process

Vadošo augstskolu cilvēki parasita līgumus

Pieteikumiem jābūt iesniegtiem elektroniski, aizpildot oficiālo pieteikuma formu, kas pieejama LU un BA tīmekļa vietnēs. Turklāt, detalizēti nolikumi un konkursa noteikumi ir lejupielādējami dokumenti, kas sniedz papildus informāciju par pieteikšanās prasībām un projekta īstenošanas kritērijiem.

Aicinājums pētniekiem

Šis finansējums ir lieliska iespēja Latvijas Universitātes un Banku augstskolas pētniekiem realizēt savas zinātniskās idejas, veicināt jaunu zinātnisko pētījuma attīstību un stiprināt sadarbību starp dažādām zinātnes disciplīnām un ekonomikas sektoriem.

Mēs aicinām visus interesentus izmantot šo iespēju un pieteikties konkursam, lai sekmētu zinātnes un inovācijas augšupeju Latvijā.

Bildes – latvijasuniversitate, turiba, lsm.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences