Grafiskais dizainsLogotipa izveides tendences grafiskajā dizainā

Logotipa izveides tendences grafiskajā dizainā

Uzzini vairāk par logotipa izveides trendiem un 3 mākslīgā intelekta logotipu izstrādāšanas rīkiem

Laba logotipa izveide pasaka, ka uzņēmums ir profesionāls. Logo informē potenciālos klientus par to, kas jūs esat, ko jūs darāt un kā tas viņiem palīdz. Tas cilvēkiem bez priekšzināšanām vai pieredzes par jūsu uzņēmumu apliecina, ka jūs veicat lielisku darbu. Apskatot jaunākās tendences logotipu izveidē, mēs redzam, kā tās atspoguļo mūsu sabiedrību, tehnoloģijas un mākslinieciskās inovācijas.

1. 3D logotipu atgriešanās

Pēdējos gados dominējošais 2D dizainu trends ir atkāpies, lai atvērtu durvis 3D dizainam. Piemēram, ”Reddit” un ”Android” atjauninājumi savā logo dizainā iezīmē nākotni 3D logotipu dizainā, uzlabojot zīmola atpazīstamību un sniedzot jaunas radošās izpausmes iespējas. 3D dizains arī dod iespēju zīmoliem izmantot animētus logotipus, kas kļūst aizvien populārāki virtuālās un paplašinātās realitātes ierīču izplatības dēļ.

2. ”Royal” zilā krāsa dominē

Lai arī ”Pantone” šogad izvirzīja persiku krāsas toņus logo izveidei, logo dizaineri izvēlas ”Royal” zilu. Zīmoli kā ”Nokia”, ”Fanta”, ”Burberry” un ”Webflow” ir iekļāvuši šo bagātīgo toni savos logotipos, šī krāsa simbolizē: uzticību, stabilitāti un lojalitāti. ”Barbie” rozā dominēja 2023. gada vasarā, tas liecina, ka tagad mēs redzam tendenci uz spilgtiem, drosmīgiem krāsu toņiem logo dizainā.

Royal blue krāsa
Foto atsauce: Anni Roenkae

3. Atsaukšana pagātnē

Šī tendence atspoguļo vēlmi godināt pagātni un tradīcijas kā stabilizējošu elementu laikā, kad viss ir vērsts uz nākotni. ”Burberry” atjaunoja savu 101 gadu veco logotipa dizainu un ”Pepsi” atgriešanās pie savas ikoniskās ”sans-serif” fonta ir tikai daži piemēri, kā zīmoli atgriežas pie savām saknēm, lai stāstītu savu stāstu.

4. Pieejami logotipi

Nevar nepieminēt arī jauna tendence paradījusies, ka arvien vairāk mazo uzņēmumu īpašnieku pievēršas AI platformām un logotipu veidotājiem, piemēram, ”Looka”, lai izveidotu iespaidīgus un atmiņā paliekošus logotipus par pieņemamām cenām. Tas liecina, ka augstas kvalitātes dizainu izveide kļūst pieejamāka plašākam uzņēmēju lokam.

5. Monogrammu logo

Monogrammu logotipi, kas sastāv no viena līdz trim burtiem, izveidojot logotipa simbolu, ir kļuvuši par vienu no galvenajiem trendiem. Pēdējos gados dizaineri ir radījuši unikālas monogrammas, kas uzreiz piesaista uzmanību. Šādi logotipi izceļas ar savu interaktivitāti un daudzpusību, īpaši izmantojot tos sociālo mediju profilu attēlos, piedāvājot veidot jaunus zīmola logo dizainus prezentācijai tiešsaistē.

Kā izveidot logotipu tiešsaistē?

Mūsdienās logotipa izveide tiešsaistē ir kļuvusi par vienkāršu un pieejamu procesu ikvienam uzņēmumam vai individuālam projektam. Izveidot profesionālu un atmiņā paliekošu logotipu ir iespējams dažu minūšu laikā, izmantojot īpaši tam paredzētas tiešsaistes rīkus.

3 Labākie mākslīgā intelekta logotipu izstrādāšanas rīki

Mūsdienās, kad uzņēmumu vizuālā identitāte ir svarīgāka nekā jebkad agrāk, mākslīgā intelekta (MI) logotipu izstrādātāji piedāvā veidu, kā ātri un efektīvi izveidot logotipus. Šajā rakstā apskatīsim trīs mākslīgā intelekta logotipu izstrādātājus: ”Logo AI”, ”Kreateable” un ”Looka”, kas katrs savā veidā atvieglo logotipu izstrādi, izmantojot mākslīgā intelekta tehnoloģijas.

”Logo AI”

”Logo AI” ir viens no vadošajiem rīkiem logotipu izveidē, kas piedāvā iespēju bez maksas izmēģināt rīka sniegtās iespējas. Izstrādājot logotipus uzņēmumiem jebkura izmēra, ”Logo AI” izmanto MI, lai nodrošinātu profesionālus un zīmola vērtības komunicējošus rezultātus. Šis rīks ir ideāli piemērots blogeriem, maziem tiešsaistes veikaliem un lielākiem uzņēmumiem, kas meklē iespējas izcelties ar savu dizainu. ”Logo AI” piedāvā trīs cenu plānus, sākot no $29 mēnesī.

Links uz logo izstrādes rīku: logoai.

”Kreateable”

”Kreateable” izceļas ar savu vienkāršību un spēju sekundēs ģenerēt profesionālus logotipus. Piedāvājot plašu gatavu veidņu klāstu pēc nozares, rīks atvieglo logotipu izveidi, kas atbilst konkrētām biznesa tēmām. ”Kreateable” atbalsta logo izveidi dažādās valodās, piedāvājot iespēju pielāgot krāsas, mainīt elementu izmērus un izvēlēties no vairāk nekā 3 miljoniem ikonu un 1000 fontu. Piedāvājot iespēju bez maksas piekļūt pamatpakalpojumiem ar vienreizēju maksu par papildu iespējām, ”Kreateable” cenu plāni sākas no $9.99.

Links uz logo izstrādes rīku: kreateable.

”Looka”

”Looka” ir moderns logotipu izstrādes rīks, kas apvieno MI tehnoloģijas un radošumu, lai radītu logotipus, kas atbilst jūsu preferences un uzņēmuma vajadzībām. Bez nepieciešamības pēc dizaina pieredzes, ”Looka” ļauj viegli izveidot unikālus logotipus, piedāvājot vektorformāta failus un plašas krāsu variācijas. ”Looka” piedāvā divus cenu plānus, sākot no $96 gadā, un iespēju bez maksas izmēģināt rīku.

Links uz logo izstrādes rīku: looka.

Logotipa izveide

Jaunākās tendences logotipu izveidē atspoguļo mūsu laikmeta dinamiku un kultūras izmaiņas. No 3D dizaina un karaliski zilas krāsas līdz pagātnes godināšanai un ekonomiski pieejamiem dizaina risinājumiem – šīs tendences piedāvā daudzveidīgas iespējas zīmoliem izcelties un veidot dziļāku saikni ar saviem klientiem.

Bildes ņemtas no: eksposure, botmemo, youtube, designbundles, freepik, looka,

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences