Mūzika''Lobby bar'' organizē dzīvās džeza mūzikas ceturtdienas

”Lobby bar” organizē dzīvās džeza mūzikas ceturtdienas

”Lobby bar” džeza ceturtdienas

Katru ceturtdienu “Lobby Bar” kļūst par vietu, kur var baudīt džeza mūziku, ko spēlē ”AG Trio”. Tas ir lielisks pasākums, kur var pavadīt mierīgu vakaru, klausoties dzīvo mūziku un baudot dzērienus. Ieeja ir bez maksas, un nav nepieciešams veikt rezervāciju.

Džeza grupa spēlē mūziku bārā

Džeza mūzikas vakars: neaizmirstama atmosfēra un dzērieni

“Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel” ietvaros “Lobby Bar” piedāvā vairāk nekā tikai džeza mūzikas ceturtdienas. Tā arī ir ideāla vieta, kur rīkot biznesa tikšanās vai vienkārši pavadīt patīkamu vakaru ar draugiem vai ģimeni. Ar atsaucīgu personālu, ”Lobby Bar” būs ideāla vieta atpūtai.Raddison blu bārs ar atpūtas vietu

Džeza vakaru grafiks un svarīga informācija

Džeza ceturtdienas notiks no plkst. 20:00 līdz 22:00, sākot ar 1. februāri un turpināsies visu mēnesi katru ceturtdienu. Atgādinām, ka pasākuma apmeklējums ir bez maksas, vienkārši ierodieties un izbaudiet vakaru! Pasākuma norises vieta ir ”Radisson Blu Latvija Conference & Spa Hotel”, Elizabetes iela 55, ”Lobby Bar”.

Radisson blu atpūtas vieta ar orandžiem krēsliem

”Lobby bar” gaida ikvienu

”Lobby Bar” piedāvātie ceturtdienu džeza vakari ir lieliska iespēja ikvienam, kas izbauda džeza mūziku un vēlas atpūsties pēc darba dienas.

Neatkarīgi no tā, vai esat džeza mūzikas fans vai vienkārši meklējat patīkamu vietu vakara pavadīšanai, ”Lobby Bar” jūs sagaidīs ar atvērtām durvīm.

Bildes ņemtas no: viator, radissonhotels, liveriga.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences