Jaunie projekti''Lindenholma'' dzīvojamais kvartāls Rīgas pieprasītākajā rajonā

”Lindenholma” dzīvojamais kvartāls Rīgas pieprasītākajā rajonā

“Lindenholma” Rīgā – mūsdienīgi dzīvokļi, harmoniska dzīve, efektīva enerģijas izmantošana, izcila lokācija

”Vastint Group”, ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi nekustamā īpašuma nozarē, ir “Lindenholmas” attīstītājs. Uzņēmums darbojas Latvijas tirgū kopš 2003. gada, veidojot komerciālus, dzīvojamos un viesnīcu īpašumus visā Eiropā. “Lindenholma” ir izstrādāts kā jauns dzīvojamais kvartāls, kurš piedāvā ērtības gan dzīvošanai, gan darbam, gan atpūtai.

Projekts “Lindenholma”

Projekta "Lindenholma" iekšpagalms ar bērnu laukumu.

“Lindenholma” kvartālā ir paredzētas sešas dažāda tipa ēkas ar daudzveidīgām fasādēm un iekšpagalmiem, kas nošķirti no ielas, nodrošinot iemītniekiem mieru un privātumu.

Arhitektūra un Apdare

Moderns, krāsains interjers guļamistabā: zils, dzeltens.

Dzīvokļi ir paredzēti ar logiem uz abām ēkas pusēm, sniedzot iespēju baudīt dienas gaismu un skaistus skatus uz apkārtni. Pieejami dažādi dzīvokļu tipi, tostarp studijas, dzīvokļi ar vienu vai vairākām guļamistabām, kā arī dzīvokļi ar piekļuvi piemājas dārzam, kas ir īpaši piemēroti ģimenēm ar bērniem. Uzmanība ir pievērsta arī detaļām, piemēram, dekoratīvām žalūzijām balkoniem, un augstajiem griestiem.

Energoefektivitāte un Ilgtspējīgi Materiāli

Visās ēkās ir ievērota augsta enerģijas efektivitātes standarta prasība, izmantojot modernas izolācijas tehnoloģijas un materiālus. Logi ar trīskāršu stiklojumu un augstas efektivitātes siltumizolācija samazina enerģijas patēriņu un nodrošina optimālu mikroklimatu dzīvokļos. Šie pasākumi palīdz ievērojami samazināt siltuma zudumus ziemā un uzturēt vēsumu vasarā.

Infrastruktūra un atrašanās vieta

''Lindenholma'' dzīvojamais kvartāls no augšas.

Kvartāla atrašanās vieta ir Rīgas pieprasītākajā rajonā- Mārupes novadā . Šī unikālā lokācija nodrošina ātru un ērtu piekļuvi pilsētas centram, lidostai un Jūrmalai, izmantojot blakus esošo Kārļa Ulmaņa gatvi, kas ir viena no galvenajām ielām pilsētā.

Skolas un bērnudārzi

“Lindenholma” atrodas netālu no izglītības iestādēm, tostarp starptautiskām skolām un prestižām augstskolām, kas ir svarīgi ģimenēm ar bērniem. Kā arī kvartāla tuvumā ir vairāki bērnudārzi, kas piedāvā dažādas audzināšanas un izglītības programmas.

Ikdienas ērtības

Medicīniskā aprūpe ir viegli pieejama, pateicoties divām privātajām klīnikām un apkārtnē esošiem veselības centriem. Iepirkšanās un atpūtas iespējas ir nodrošinātas ar četriem lielajiem iepirkšanās centriem, kā arī restorāniem, kafejnīcām un atpūtas zonām. Aktīvas atpūtas un sporta cienītāji var izmantot tuvumā esošos sporta centrus, ledus halles, kā arī āra sporta laukumus un trenažierus, kas ir iekļauti “Lindenholmas” teritorijā.

Kā iegādāties dzīvokli?

''Lindenholma'' kvartāla iebrauktuve.

Projektā “Lindenholma” tiek piedāvāti 107 mūsdienīgi īres dzīvokļi un 12 premium klases apartamenti ar pilnu apdari. Interesenti var izvēlēties dzīvokļus dažādos formātos, tostarp studiju tipa dzīvokļus un dzīvokļus ar dārzu. Lai uzzinātu vairāk par dzīvokļu īres vai iegādes iespējām “Lindenholma”, interesentiem jāsazinās ar projekta attīstītāju. “Lindenholma” piedāvā unikālu iespēju kļūt par daļu no harmoniskas un zaļas dzīves vides Rīgas pieprasītākajā rajonā.

BIldes ņemtas no: vastint, lindenholma, flora, cityreal, issuu, kivi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences