CeļojumiLiepājas Art Hotel Roma: Ceļojums tepat Latvijā!

Liepājas Art Hotel Roma: Ceļojums tepat Latvijā!

Apslēptajā Liepājas centrā, vēsturiskā cietokšņa akmens ēkā, “Art Hotel Roma” izceļas ar savu unikālo arhitektūru un māksliniecisko auru. Šis mājīgais patvērums aicina izbaudīt rudens noskaņu Liepājā. Viesnīcas vēsture stāsta daudzveidīgus stāstus, sākot no 19. gadsimta, kad ēka pirmo reizi atvēra durvis, līdz pat mūsdienām, kur tās mantojums ir rūpīgi saglabāts un tiek iekļauts modernā konceptā.

Liepāja art hotel ROMA ēka no ārpuses rudenī.

Izstāde “re->kur ir palicis mans laiks”

Nakšņojoties “Art Hotel Roma” Junior Suite, jūs atklāsiet, ka Liepāja rudens laikā ir bagāta ar skaistu ainavu, un ar kultūras notikumiem. Lindas Vilkas izstāde “re->kur ir palicis mans laiks” galerijā “Romas dārzs” piedāvā aizraujošu ieskatu mākslas pasaulē. Tas ir dialogs par mākslinieka vietu sabiedrībā, un ko sabiedrība gaida no mākslinieka. Viesnīcas viesi izstādi var apmeklēt bez maksas!

Izstāde re->kur ir palicis mans laiks mākslas darbs pie betona sienas.

Leļļu mākslas un dizaina muzejs ir vēl viens brīnums – “Kofermājiņu ceļojums” ekspozīcija aicina ielūkoties seno rotaļlietu un leļļu pasaulē, radot savdabīgu kontrastu ar galerijas laikmetīgajām izstādēm.

Beķereja ROMA

Beķereja ROMA atrodas Liepājas centrā, pie Rožu laukuma. Tā piedāvā mājīgu atmosfēru un īpašu bērnu spēļu zonu. Apmeklētāji var baudīt augstas kvalitātes Illy kafiju un daudzveidīgu maizīšu un kūku izlasi, kas apmierinās gan jaunumu meklētājus, gan tradicionālo garšu cienītājus. Vasarā piedāvājums baudāms arī ārpus telpām dārzā, kas papildināts ar dabas skaņām.

Beķereja ROMA smalkmaizītes un sāļās maizītes uz balta šķīvja.

Rudens ar “Art Hotel Roma”

Viesnīcas piedāvātā nesteidzīgu atpūtu ar bufetes tipa brokastīm un vēlo izrakstīšanos līdz plkst 13:00. Tā ir kā radīta tiem, kas vēlas ne tikai pārnakšņot, bet arī izbaudīt Liepājā rudeni. Liepājas ielu rudens gaisotne, kultūras bagātība un aktīvā atpūta. Plānojiet savu dienu ar rīta pastaigu gar jūras krastu, kultūras notikumu apmeklējumu pēcpusdienā, un vakaru noslēdziet ar ekskluzīvām vakariņām kādā no Liepājas izsmalcinātajiem restorāniem. “Art Hotel Roma” piedāvā ne tikai nakšņošanu, bet arī pilnvērtīgu piedzīvojumu Liepājā.

Bildes ņemtas no:https://www.arthotelroma.lv/galerija-romas-darzs

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences