AutoLielākais auto nozares pasākums “Auto izstāde 2024”

Lielākais auto nozares pasākums “Auto izstāde 2024”

Starptautiskā auto industrijas izstāde “Auto izstāde 2024” ir iespēja iepazīties ar jaunākajām tendencēm

“Auto izstāde 2024” šogad atkal kļūst par galveno notikumu Baltijas auto nozarē. Šī izstāde ir ne vien platforma jaunākajām automobiļu tehnoloģijām, bet arī izcila iespēja automobiļu entuziastiem un profesionāļiem tikties, apmainīties ar pieredzi un iepazīt nākotnes mobilitātes risinājumus.

Izstādes tēmas

2023.gada Auto izstāde Ķīpsalas Hallē.

Izstāde piedāvās daudzveidīgas tēmas:

  • Jauni Auto: Šeit varēs iepazīties ar jaunākajiem vieglajiem automobiļiem, komerctransportu, elektroauto, kā arī mobilitātes risinājumiem.
  • Auto mehānika: Apkopo informāciju par autopiederumiem, automehānikas iekārtām un servisa aprīkojumu.
  • Auto Exotica: Fokusējas uz tūningu, sporta auto un automobiļu restaurāciju.

Nozīmīgākie izstādes notikumi

Izstāde bieži vien ir vieta, kur automobiļu ražotāji pirmoreiz publiski demonstrē savus jaunākos modeļus. Šogad tiks prezentētas vairākas pirmizrādes, kas ietekmēs gan vietējo, gan Baltijas tirgu:

Baltijas mēroga pirmizrādes

''Renault Scenic E-Tech'' 2024. gada mašīna

“Renault Scenic E-Tech”: revolucionārs piedāvājums no franču autoražotāja, kas izceļas ar savu pilnībā elektrisko piedziņu un moderno dizainu. “Scenic E-Tech” piedāvā ātrās uzlādes iespēju, kas ļauj automobilim ātri atjaunot bateriju līdz 80% tikai 30 minūšu laikā. Auto dizains ir tīrs un moderns, ar gludām līnijām un aerodinamisku formu, kas arī samazina gaisa pretestību. Šis modelis tika izraudzīts par “Eiropas gada auto 2024”.

“Škoda Kodiaq” un “Volkswagen Tiguan”: Abi šie jaunie automobīļi piedzīvos savas pirmizrādes izstādē, demonstrējot to jaunākās tehnoloģijas un dizainu.

Ekskluzīvi modeļi

“Aston Martin DB12”: Izstādē tiks prezentēts šis ārkārtīgi jaudīgais modelis. “Aston Martin” modeli pozicionē kā “super tourer”. Šis modelis atnes inovācijas, ko veicinājis sadarbība ar “Mercedes-AMG”, pārņemot no viņiem modernizēto ”V8” dzinēju ar divām turbīnām.

“Ford F-150 Raptor”: Šis ASV tirgus līderis pirmo reizi būs pieejams arī Baltijas tirgū, un tas solās ieviest jaunus standartus ”pikapu” segmentā ar savu iespaidīgo jaudu un izmēru. Modelis ir uzlabots ar “Fox” amortizatoriem, kas ļauj ”pikapam” pārvarēt grūtus apvidus ceļus ar lielāku ātrumu un mazāk jūtamu kratīšanos.

Konferences un papildus pasākumi

Papildus automobiļu izstādei, notiks arī profesionālās konferences, kas pulcēs nozares ekspertus no visas Baltijas. Šīs konferences ir izcila vieta zināšanu un pieredzes apmaiņai starp autoražotājiem, importētājiem un izplatītājiem. Izstāde arī kalpos kā platforma nozares profesionāļiem, kur tie varēs tīkloties, dalīties pieredzē un apspriest nākotnes tendences.

Izstādes laiks un vieta

''Auto izstāde 2024'' reklāma Ķīpsalas izstādei.

“Izstāde 2024” Ķīpsalas Starptautiskajā izstāžu centrā atvērs savas durvis no 19. aprīļa plkst. 10:00 līdz 21. aprīlim plkst. 17:00. Biļetes ir pieejamas par cenām no 2.00 € līdz 15.00 €, un bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja ir bez maksas. Vairāk informācija par izstādi un biļešu iegādi: www.balticmotorshow.com.

Auto izstāde 2024

“Izstāde Auto 2024” piedāvā vairāk nekā tikai jaunāko automobiļu apskati. Tā ir iespēja iegūt jaunākās industrijas atziņas, izprast jaunākās tehnoloģijas un trendus, kā arī iedvesmoties no inovatīvām idejām. Apmeklētāji varēs ne tikai apskatīt automobiļus, bet arī piedalīties dažādos šovos, konkursos un praktiskās darbnīcās, kā arī iegādāties automobiļus ar izstādes atlaižu cenām.

Bildes ņemtas no: nra, uscars, beev, bt1, carmagazine, topgear, motor1, astonmartin.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences