Ceļojumi3 Ceļojumi Ziemassvētkos: Kurp doties par mazu Cenu?

3 Ceļojumi Ziemassvētkos: Kurp doties par mazu Cenu?

Ziemassvētki ir laiks, kad gribas labi pavadīt laiku, un viens no tiem var būt ceļojums uz kādu neredzētu pasaules malu. Ceļojumi Ziemassvētkos: Šajā rakstā aplūkosim 3 piedāvjumus, kurus var izmantot, neiztērējot milzīgu naudas summu.


1. Andalūzija, Spānijas

Andalūzija, Spānijā, ir ideāls galamērķis tiem, kas Ziemassvētkos meklē siltumu un sauli. Ar vairāk nekā 300 saulainām dienām gadā un temperatūru, kas ziemā reti noslīd zem 16°C, šis reģions piedāvā ne tikai patīkamu klimatu, bet arī bagātīgu kultūru un vēsturi. ceļojumubode.lv piedāvā aizraujošu ekskursiju programmu, iekļaujot apmeklējot Rondu, Marbelju, Gibraltāru un Sevilju. Cena, sākot no €1299, ietver lidojumu, palikšanu viesnīcā un ekskursijas ar vietējiem gidiem.

Ceļojumi Ziemassvētkos, Andalūzija, spānija ziemā.

2. Roma, Itālijā

Roma, ar savu bagāto vēsturi un kultūru, ir vēl viens lielisks galamērķis Ziemassvētku brīvdienām. Interlux Travel piedāvā trīs dienu ceļojumu no 300 €, kas ietver lidojumu no Rīgas līdz Romai un atpakaļ, kā arī iespēju apmeklēt tādas slavenas vietas kā Kolizejs, Venēcijas laukums, Panteons un Vatikāns. Ceļojums ir ideāls veids, kā iepazīt šo seno pilsētu, baudot tās brīnišķīgo arhitektūru un vēsturi.

Roma, itālijā ziemā, kolizejs ar sniegotu ceļu blakus.

3. Hurgada Ēģipte

Ja meklējat gan sauli, gan jūru, Ēģiptes Hurgada ir lieliska izvēle. Vanillatravel.lv piedāvā uzturēšanos septiņas naktis Albatros Aqua Blu Resort viesnīcā, kas atrodas netālu no jūras un piedāvā dažādas atpūtas iespējas. Cenā, sākot no 766.00€ personai, ietilpst lidojums, viesnīca un pārvietošanās, padarot to par ideālu izvēli ģimenēm vai tiem, kas vēlas labu atpūtu.

Hurgarda, Ēģipte, pludmales krasts, zils ūdens.

Ziemassvētku brīvdienas var kļūt par neaizmirstamu piedzīvojumu, ja izvēlaties ceļot. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties baudīt siltumu un sauli Andalūzijā, apbrīnot vēsturiskos brīnumus Romā, vai relaksēties pie jūras Ēģiptē, ir daudz pieejamu ceļojumu variantu. Atcerieties, ka šie piedāvājumi ir ierobežoti, tāpēc nekavējieties ar rezervācijām, lai izbaudītu Ziemassvētku brīnumu citās pasaules malās!

Bildes ņemtas no: fuertehoteles, traveltriangle, jakadatoursegypt.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences