ModeLatvijas zīmols "Radada" pārsteidz Londonu!

Latvijas zīmols “Radada” pārsteidz Londonu!

Latvijas zīmols “Radada” veiksmīgi triumfē Londonas modes nedēļā

Satriecošs uzplaukums Latvijas modes pasaulē ir pievērsis starptautisko uzmanību, kad mūsu valsts pārstāvētais zīmols “Radada” no Skrīveriem ieņēma skatuves centrālo vietu Londonas modes nedēļas jauno dizaineru skatē. Šis notikums ir ievērības cienīgs gan vietējo modes entuziastu, gan pasaules modes industrijas speciālistu acīs.

Skrīveru zīmola “Radada” dizaineri, vadoties no latviešu tautas mantojuma un tradīcijām, radījuši tautumeitu iedvesmotu tērpu kolekciju, kas guvusi kritiķu atzinību. Skates organizatori bija vērtējuši dizaineru talantu un aicinājuši viņus piedalīties prestižajā pasākumā.

Monta Nāburga, viena no “Radada” dizainerēm, dalījās emocijās par šo pārsteidzošo iespēju. “Tiešām liels stress ielekt tā nezināmajā, pirmā starptautiskā pieredze kaut kur ārpus Latvijas tā izrādīties. Un iekšā tas lepnums par to, ka tā mazā Latvija, mazie Skrīveri – es esmu no Skrīveriem, – ir tikuši līdz Londonas modes nedēļai,” atzina viņa.

Skrīveru zīmola kolekcija ieguva pozitīvu atsauksmi, un skatē apsveikumi bija skaļi un sirsnīgi. Tas ir svarīgs solis Latvijas modes nozares attīstībā, pierādot, ka mūsu mazajai valstij ir daudz ko piedāvāt un ka tās talanti tiek novērtēti arī starptautiskā mērogā.

Latvija demonstrē, ka ar mūsu radošumu un dizaina izcilību mēs varam izcelties un būt lepni par savu vietu pasaules modes skatē. Šis notikums ir iedvesmojošs gan jaunajiem talantiem, gan visai Latvijas modes kopienai, apliecinot, ka Latvija var!

Titulbilde – https://staburags.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences