UzņēmumiLatvijas uzņēmums ''for lovers and trees'' tiecas uz ASV tirgu

Latvijas uzņēmums ”for lovers and trees” tiecas uz ASV tirgu

Uzņēmums “for lovers and trees” vēlas iekarot ASV tirgu

Latvijas uzņēmums “for lovers and trees” paplašina savu darbību, plānojot eksportu uz ASV un tiecoties kļūt par pasaules līderi adījumu tirgū. Uzziniet, kā šis zīmols tiecas uz ASV tirgu, saglabājot savus augstas kvalitātes standartus.

Latvijas adījumu zīmols “for lovers and trees”, kas jau ir sasniegusi teju miljonu eiro apgrozījumu, šobrīd atrodas nozīmīgā attīstības posmā. Uzņēmums, kas lepojas ar plašu klientu loku gan Latvijā, gan ārpus tās, šobrīd aktīvi plāno savu darbības paplašināšanu, ar mērķi tiekties uz ASV tirgu. Šajā rakstā apskatīsim zīmola “for lovers and trees” plānus, kā arī to, kā tiek uzturētas un attīstītas uzņēmuma pamatvērtības.

Zīmola "for lovers and trees" knitwear

Par “for lovers and trees”

Latvijas adījumu zīmols “for lovers and trees” ir pazīstams ar savu kvalitāti un īpašo pieeju produktu izstrādē. Ar gandrīz miljona eiro apgrozījumu, zīmols ir spējis izveidot stabilu klientu bāzi gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū. Šī gada mērķis ir izvirzīt ASV tirgu priekšplānā, izstrādājot kapsulas kolekcijas un veidojot sadarbības ar līderēm reģionā. Kristīne Sproģe Lizandere, viena no zīmola dibinātājām, uzsver, ka viņu pievienotā vērtība un misija ir atsvaidzinoša priekš ASV patērētāju kultūras.Zīmola panākumu pamatā ir kvalitatīvi un ilgtspējīgi produkti, izgatavoti no 100% dabīgiem materiāliem, kā arī īpaša attieksme pret klientiem. Ar kopīgām kolekcijām, piemēram, ar zviedrieti Lovisu Barkman un jaunām polo kreklu kolekcijām, “for lovers and trees” turpina savu izaugsmi, piedāvājot tirgum kvalitāti un ilgtspējīgu pieeju.

Igtspējīga pieeja apģērbam no ''lovers and trees ''

Vērienīgi plāni 2024. gadam

2024. gads uzņēmumam ir vērsts uz vērienīgu mērķu realizācīju. Papildus eksporta tirgus apgūšanai, “for lovers and trees” plāno stiprināt savu vietu pasaules adījumu tirgū. Šī mērķa sasniegšanai ir plānotas apjomīgas investīcijas produktu izstrādē, ražošanas jaudu palielināšanā un biznesa diversificēšanā. Līdz šim uzņēmuma augstās kvalitātes produktu klāsts ir devis iespēju veiksmīgi darboties Skandināvijas tirgos.

Novēlēsim uzņēmumam “for lovers and trees” veiksmi Amerikā!

Bildes ņemtas no: forloversandtrees

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences