MūzikaLatvijas Nacionālā operas izrāde "Traviata"

Latvijas Nacionālā operas izrāde “Traviata”

Opera “Traviata”

Latvijas Nacionālā opera piedāvā Džuzepes Verdi operu “Traviata”. Izrāde norisināsies 2024. gada 7. februārī. Šis iestudējums ir īpašs ar tā sižetu – Parīzē 20. gadsimta 50. gados, tieši pēc Otrā Pasaules kara, kad sabiedrība centās atgūties no kara sekām un atkal baudīt dzīvi.

LNO ''Traviata'' izrāde

Par izrādi “Traviata”

Operai “Traviata” ir 3 cēlieni, kurus papildina Verdi neaizmirstamās melodijas un valsis. Stāsts vēsta par kurtizāni Violetu un viņas kvēlo pielūdzēju Alfrēdu, kuri ierauj klausītājus savā neiespējamajā, bet vienlaikus skaistajā mīlas stāstā. Viņu mīlestībai nav lemts ilgs mūžs, jo viņiem pretī stājas liekulīgie sabiedrības morāles standarti un Violetas sliktā veselība.Biļetes un to iegāde

Biļetes uz “Traviatas” izrādi var iegādāties par cenām no EUR 10.00 līdz EUR 45.00. Pasākums notiks Latvijas Nacionālajā operā, jeb Aspazijas bulvārī 3. Izrādes valoda ir itāļu, subtitri būs latviešu un angļu valodās.

Latvijas Nacionālās Operas izrāde "Traviata"

Kāpēc vērts apmeklēt “Traviatas” izrādi?

Latvijas Nacionālās operas izrādē “Traviata” ir unikāla iespēja piedzīvot klasisko operu. Šis iestudējums aizvedīs skatītājus uz Parīzi pēc Otrā Pasaules kara. Verdi mūzika, kopā ar aizraujošo stāstu par mīlestību, zaudējumu un cilvēcisko stiprumu, veidos neaizmirstamu izrādi.

Bildes ņemtas no: opera.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences