AutoLatvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta Sezonas atklāšana 2024. gadā

Latvijas-Lietuvas rallijkrosa čempionāta Sezonas atklāšana 2024. gadā

Rallijkrosa Sezonas atklāšana 2024. gadā

5. maijā Latvijas un Lietuvas rallijkrosa čempionāts uzsāks savu jauno sezonu Biķernieku kompleksā sporta bāzē ar pirmo posmu, kurā piedalīsies ātrākie braucēji no abām valstīm. Notikums, kurš sola ne tikai sportiskas sacensības, bet arī nepārspējamu adrenalīna pieplūdumu, gaidāms ar lielu interesi gan no līdzjutēju, gan dalībnieku puses.

Sacensību programma

rallijkrosa čempionāta sacensības

Sacensības norisināsies astoņās dažādās ieskaites klasēs, piedāvājot skatītājiem plašu dalībnieku klāstu – no pieredzējušiem rallijkrosa meistariem līdz jaunajiem talantiem. Katra klase piedāvās savu unikālu sacensību pieredzi un stratēģijas, kas nepieciešamas uzvarai. Šis pasākums ir ne tikai par ātrumu un tehnisko prasmi, bet arī par spēju saglabāt aukstu prātu visintensīvākajos brīžos.

Drošība – pirmajā vietā

Fani tribīnēs skatās rallijkrosu

Neskatoties uz sacensību aizraujošo dabu, drošība ir galvenā prioritāte. Organizatori ir veikuši visus iespējamos pasākumus, lai nodrošinātu gan dalībnieku, gan skatītāju drošību. Tomēr rallijkross, kā jebkura motoru sporta veida pasākums, ietver zināmu riska faktoru. Apmeklētājiem ir jāievēro visi drošības norādījumi, tostarp jāizvairās no nožogoto zonu šķērsošanas un jāuztur attālums no potenciāli bīstamām sacensību zonām.

Kāpēc nevajadzētu palaist garām šo pasākumu?

Sacensību laikā avārija

Rallijkrosa sacensības vienmēr ir garantējis izklaidi un emocionālu pieredzi. Tā ir lieliska iespēja ģimenēm, draugiem un ikvienam autosporta entuziastam piedzīvot kaut ko neaizmirstamu. Turklāt, šogad piedāvājums ir plašāks nekā jebkad, nodrošinot, ka ikviens atradīs sev ko aizraujošu.

Ieejas nosacījumi

Kena bloka mašīnā palekusies

Pasākuma apmeklējums ir bez maksas bērniem līdz 12 gadu vecumam, padarot to par lielisku ģimenes pasākumu brīvdienā. Lieliskas ziņas tiem, kuri plāno pavadīt dienu, baudot motorsporta burvību kopā ar visu ģimeni! Biļetes var iegādāties biļešu servisā.

Rallijkross

Rallijkrosa sezonas atklāšana ir lieliska iespēja autosporta entuziastiem baudīt aizraujošas sacensības un dinamisku atmosfēru. Pasākums piedāvā sacīkstes astoņās dažādās klasēs, kas nodrošina dažādību un neprognozējamību.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences