Uzņēmumi''Lande'' sniedz labākos aizdevumus lauksaimniekiem

”Lande” sniedz labākos aizdevumus lauksaimniekiem

”Lande” kolektīvā finansēšanas platforma

“Lande” palīdz lauksaimniekiem, piedāvājot elastīgus atmaksas termiņus un drošus investīciju projektus. Viņi saprot lauksaimniecības sezonālās vajadzības un piedāvā finansiālu atbalstu, kas bieži ir grūti iegūstams no bankām. “Lande” ir platforma, kas specializējas aizdevumu sniegšanā lauksaimniekiem, palīdzot viņiem attīstīt un uzturēt savas saimniecības.

Uzņēmums lande tirdziņā
Foto atsauce: facebook

Par ”Lande”

“Lande” ir inovatīva kolektīvā finansēšanas platforma, kas specializējas aizdevumu sniegšanā lauksaimniekiem. Platforma piedāvā unikālu pieeju, atbalstot mazās un vidējās lauksaimnieku saimniecības, tādējādi veicinot ilgtspējīgu lauksaimniecības attīstību.

Kāpēc lauksaimniekiem ir vajadzīgi aizdevumi?

Arī ārējie nekontrolējami faktori, piemēram, laikapstākļi un tirgus cenu svārstības, ievērojami ietekmē lauksaimniecību. Aizdevumi palīdz mazināt šos riskus, nodrošinot finansiālo drošības spilvenu neparedzētām situācijām.

3 Iemesli kāpēc izvēlēties ”Lande”

Pieredze un drošība

“Lande” komandai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze aizdevumu un nekustamā īpašuma jomā. Viņiem ir pieredzējusi parādu piedziņas nodaļa un spējīga pārdošanas komanda ar finanšu zināšanām. Tādēļ “Lande” var piedāvāt uzticamus un drošus finanšu pakalpojumus.

Zems LTV un drošas investīcijas

“Lande” piedāvā aizdevumus ar zemu aizņēmuma un ķīlas vērtības attiecību (LTV), kas nodrošina lielāku drošību gan aizņēmējiem, gan investoriem. Papildus tam, katrs projekts ir nodrošināts, piedāvājot vēl lielāku drošības sajūtu.

Elastīgi atmaksas termiņi

Atzīstot lauksaimniecības sezonālo raksturu, “Lande” piedāvā elastīgus atmaksas termiņus, kas atbilst aizņēmēju vajadzībām un finansiālajiem cikliem.

”Lande” sasniegumi un atzinība

“Lande” savā pirmajā darbības gadā ir aizdevusi vairāk nekā 10 miljonus eiro un 2021. gadā uzvarēja “Fintech Abu Dhabi” konkursā Baltijas valstu kategorijā. Viņi publicē tikai 5% no visiem projektiem, tādējādi garantējot augstu projektu kvalitāti un rūpīgu pārbaudi. Tas nodrošina drošību un uzticamību “Lande” investoriem.

Abu Dhabi fintech baneris
Foto atsauce: youtube

“Lande” piedāvā unikālu un drošu finanšu pakalpojumu, kas ir speciāli izstrādāts lauksaimnieku vajadzībām. Ar dziļu izpratni par lauksaimniecības nozares specifiku un ciešu sadarbību ar investoriem, “Lande” ir izcils partneris gan aizņēmējiem, gan investoriem. Tās specializācija, pieredze un pieeja padara to par uzticamu izvēli lauksaimniecības finansēšanai.

Bildes ņemtas no: lande.finance, istockphoto, geographicbook,

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences