ModeLabākie ''Nike'' apavi vīriešiem 2024. gadā

Labākie ”Nike” apavi vīriešiem 2024. gadā

”Nike” apavi vīriešiem

”Nike” ir ilggadējs un ievērojams zīmols apavu ražošanā, kas ar savu dizainu vienmēr ir spējis noturēties ”in style”. 2024. gads nav izņēmums, piedāvājot vīriešiem apavus, kas apvieno komfortu, stila izjūtu. Šajā rakstā apskatīsim, kādi “Nike” vīriešu apavi šogad ir izcelti kā modē esošākie.

“Nike Air Max 180”

Nike Air Max 180 baltā krāsā ar ziliem un orandžiem elementiem
Foto atsauce: nike.com

”Nike Air Max 180” apavi ir ideāls izvēle tiem, kas novērtē retro stilu, bet vēlas izvairīties no pārāk smagnējiem alternatīviem. Šie apavi, kas ir ar iespaidīgām retro krāsām, atgriežas tirgū ar vēl lielāku pieprasījumu. Ar savu autentisko dizainu un mūsdienīgiem akcentiem, “Air Max 180” ir apavi, kas piesaista uzmanību.

Iegādāties šos apavus var: nike.

“Huf X Nike Air Max 1 Medium Grey”

Huf X Nike Air Max 1 Medium Grey
Foto atsauce: goat.com

”Huf X Nike Air Max 1 Medium Grey” ir viens no izcilākajiem apaviem, kas atzīmē savu 20 gadu jubileju kopš pirmās izlaišanas. Sadarbībā ar leģendāro skeitbordistu Keith Hufnagel, šie apavi atgriežas tirgū, lai atkal kļūtu par vienu no gada hitiem. Autentisks dizains padara šos apavus par ”must-have” katram modes cienītājam.

Iegādāties šos apavus var: goat.

“Nike ACG Air Exploraid”

"Nike ACG Air Exploraid" baltā krāsā ar sarkanu zoli.
Foto atsauce: nike.com

”Nike ACG Air Exploraid” atgriešanās pie sākotnējās ”All Conditions Gear” sērijas, kas pirmo reizi tika laista klajā 1999. gadā. Šie apavi ir ideāli piemēroti aktīvam dzīvesveidam un piedzīvojumiem dabā. Tie piedāvā komfortu un izturību. Ar savu ”gorpcore” estētiku, tie ir lielisks papildinājums jebkurai garderobei.

Iegādāties šos apavus var: nike.

Retāk sastopami ”Nike” apavi vīriešiem

Daži stilīgi ”Nike” apavi vīriešiem, ko nebūt nav tik viegli iegādāties un atrast. Bet šie apavi tomēr skaitās kā trends 2024. gadā. Apskatīsim 3 no tiem.

“Nike Dunk Low Brazil”

”Nike Dunk Low Brazil” ir vēl viens klasiskais modelis, kas turpina baudīt lielu popularitāti. Oriģināli izlaists 2001. gadā un vēlāk globāli pieejami 2020. gadā, šie apavi ir izdevušies saglabāt savas unikālās Brazīļu karoga krāsas. Ar to krāsaino dizainu, tie ir lieliski piemēroti ikdienas stilam.

Iegādāties šos apavus var: ebay.

“Stash X Nike Air Max 95 Black”

”Stash X Nike Air Max 95 Black” ir vēl viens apavu modelis, kas piedzīvo atgriešanos pēc gadiem. Oriģināli izlaists 2006. gadā, šie apavi kļuva par tūlītēju hitu pateicoties to dizainam un universālai krāsu kombinācijai. Ar saviem izteiksmīgiem elementiem un izturību, tie ir ideāls papildinājums jebkura stilam.

Iegādāties šos apavus var: ebay

“Air Jordan 1 Low OG Year Of The Dragon”

”Air Jordan 1 Low OG Year of the Dragon” ir īpaša apavu versija, kas radīta, lai svinētu Ķīniešu Jauno gadu un pūķa zīmi. To dizainā izmanto zaļas ādas elementus ar sarkanām un zelta krāsas detaļām, kas nozīmē veiksmi. Šie apavi ir ļoti reti – izgatavoti tikai 5000 pāri pasaulē, tāpēc tie ir ļoti pieprasīti kolekcionāru vidū.

Labākie ”Nike” apavi vīriešiem

Secinājumā, 2024. gads ”Nike” vīriešu apavu klāsts ir ļoti daudzveidīgs, piedāvājot gan atjaunotas klasikas, gan inovatīvus dizainus. Katrs no šiem modeļiem ir unikāls savā veidā, tādēļ, ne visi ir tik viegli pieejami vai lēti.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences