TrendiAdventes kalendāri bērniem

Adventes kalendāri bērniem

Adventes kalendārs ir tradīcija, kas aizsākās Vācijā un ir kļuvusi par bērnu iemīļotu tradīciju visā pasaulē. Ne tikai bērni ar nepacietību katru dienu gaida pārsteigumu, bet arī Ziemassvētku tuvošanās rada aizraujošu sajūtu. Šī tradīcija atbilst adventes laika būtībai, kas simbolizē cerību un gaidīšanu.

Kādu adventes kalendāru izvēlēties bērnam?

Adventes laiks ir burvīgs brīdis gan lieliem, gan maziem. Tas ir laiks, kad katru dienu var atvērt mazu durtiņu un atrast pārsteigumu, kas tuvina Ziemassvētkiem. Šajā rakstā aplūkosim dažādus adventes kalendārus bērniem, kas šogad ir pieejami Latvijā vai internetveikalos ārzemēs.


Pokemon adventes kalendārs

Sākam ar “Pokemon” adventes kalendāru, kura cena ar atlaidi ir 35.99 €, bet regulārā cena ir 59.99 €. Šis kalendārs ir pieejams XS Rotaļlietu veikalos un piedāvā bezmaksas piegādi pirkumiem virs 50 €. Kalendārā ietilpst 24 pārsteigumi – 16 no tiem ir 5 cm augstas Pokemon figūriņas, bet pārējie – jauni svētku tematikas aksesuāri. Kalendārs ir piemērots bērniem no 4 gadu vecuma.


LEGO Star Wars 2023. gada adventes kalendārs

viens no LEGO adventes kalendāriem: Star Wars versija 2023. gadam.

LEGO “Star Wars” adventes kalendārs – 29.99 €. Šis kalendārs ietver 8 LEGO Star Wars tēlus un 15 mini modeļus. Tēli ir saistīti ar filmām “Zvaigžņu kari: Džedaju atgriešanās“, “Zvaigžņu kari: Klonu kari” un “Zvaigžņu kari: Sliktā partija“. Kalendārs ir piemērots bērniem no 6 gadu vecuma.


Roblox action collection adventes kalendārs

ROBLOX adventes kalendārs ar 24 pārsteigumiem, mantiņām.

Roblox adventes kalendārs ir lielisks izvēles variants bērniem, kuri ir aizrāvušies ar Roblox spēli. Katrā no 24 durtiņām bērns atradīs svētku tēmu Roblox rakstzīmes un atbilstošus aksesuārus. Kalendārs ietver sešus ekskluzīvus tēlus, kolekcionētāju kontrolsarakstu un divus virtuālo objektu kodus. Diemžēl šo adventes kalendāru nav iepējam iegādāties Latvijā, bet to var pasūtīt”: amazon


Gingerbread House – DIY adventes kalendārs

Adventes kalendārs piparkūkas mājas izskatā

Šis Gingerbread House adventes kalendārs ir izgatavots no koka un piedāvā 24 mazas atvilktnes, kuras varat aizpildīt pēc savas izvēles. Tas var kļūt par ģimenes tradīciju, pievienojot sīkas rotaļlietas, šokolādi vai citus nelielus svētku rotājumus. Šo adventes kalendāru arī var iegādāties tikai Amazon.


Barbie Fab adventes kalendārs

Bārbijas adventes kalendārs meitenēm rozā krāsā.

“Barbie Fab” adventes kalendārs ir pieejams toysplanet par 31.19 € ar 40% atlaidi, izmantojot One Family karti. Kalendārā ir iekļauta lelle un 24 pārsteigumi, tostarp apģērbs, aksesuāri un mazais draugs – balts kaķis. Piemērots bērniem no 3 gadu vecuma.

Šie adventes kalendāri ir lieliski piemēroti bērniem pirms Ziemassvētkiem. Katrs kalendārs piedāvā savus pārsteigumus. Izvēlieties to, kas vislabāk atbilst Jūsu bērna interesēm!

Bilde ņemta no: businessinsider.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences