CeļojumiLabākas ekskursijas skolēniem Latvijā

Labākas ekskursijas skolēniem Latvijā

Atklāj 5 aizraujošas un izglītojošas ekskursijas skolēniem Latvijā, kas piedāvā labi pavadīt laiku

Latvija ir bagāta ar dažādām izglītojošām un aizraujošām ekskursiju vietām, kas ir piemērotas skolēnu grupām. No zinātnes centriem līdz atrakciju parkiem un vēsturiskām vietām – šeit ir visdažādākās iespējas, kā aktīvi atpūsties. Apskati dažas no populārākajiem galamērķiem skolēnu ekskursijām Latvijā.

1. Izklaides parks “Avārijas brigāde”

Avārijas brigādes karuselis

Izklaides parks “Avārijas brigāde” ir viena no aizraujošākajām vietām Latvijā, kur skolēni var pavadīt enerģijas pilnu dienu. Parks piedāvā dažādas atrakcijas, sākot no Dinozauru takas ar kustīgiem modeļiem līdz mūsdienīgai ”RIOT” virtuālās realitātes pieredzei. Aktīviem un piedzīvojumiem alkstošiem bērniem un jauniešiem šeit ir pieejams lāzertags, lāzeršautuve un virvju trase, kā arī daudzas citas atrakcijas kā: elektromašīnu autodroms, kameru šļūkšanas trase un dažādi karuseļi. Parka apmeklējums ir ideāli piemērots skolēnu grupām, jo piedāvā dažādas izglītojošas un aizraujošas aktivitātes.

Cenas:
Ieejas maksa skolēnu grupām darba dienās (sākot no 15 cilvēkiem) ir 22 EUR par personu. Katrs desmitais skolēns iegūst bezmaksas vietas piedāvājumu pavadošajam skolotājam. Cena ietver neierobežotu piekļuvi visām atrakcijām visu dienu, izņemot ēdināšanu.

Uzzināt vairāk: abpark

2. Zinātnes centrs “Vizium”

Ventspils Zinātnes centrs "Vizium" no ārpuses

“Vizium” ir moderns zinātnes centrs, kas atrodas Ventspilī, piedāvājot apmeklētājiem iespēju iepazīt zinātnes un tehnoloģiju pasauli interaktīvā un izglītojošā veidā. Centrā ir vairāk nekā 80 eksponāti, kas sadalīti dažādās tematiskajās galerijās. Šeit var izmēģināt simulatoru, izpētīt fizikas un matemātikas principus, ielūkoties ģeogrāfijā, kā arī uzzināt vairāk par veselīgu dzīvesveidu. Zinātnes centrs “Vizium” piedāvā arī interaktīvas darbnīcas un zinātnes šovus, kas papildina teorētisko materiālu ar praktiskiem piemēriem, padarot mācīšanās procesu aizraujošāku un saprotamāku.

Cenas:
“Vizium” biļešu cenas variē, bet parasti pieaugušajiem ir no 4 līdz 7 EUR, skolēniem un studentiem – no 3 līdz 5 EUR. Skolēnu grupām tiek piedāvātas arī īpašas grupu atlaides un izglītojošās programmas, kuru cenas ir atkarīgas no izvēlētās nodarbības un grupas lieluma.

Uzzināt vairāk: vizium

3. Latvenergo koncerna Enerģētikas muzejs

Latvenergo muzeja telpa

Enerģētikas muzejs piedāvā izzinošu pieredzi par enerģijas iegūšanu un izmantošanu Latvijā. Muzejs atrodas blakus Ķeguma hidroelektrostacijai, un tā ekspozīcija stāsta par ”Latvenergo” un valsts enerģētikas nozares attīstību. Interaktīvie eksponāti un izglītojošās nodarbības palīdz skolēniem labāk izprast fizikas likumus un enerģijas nozīmi cilvēku ikdienā. Muzejs ir lieliska vieta, kur apvienot izglītību ar interesantu vizuālu pieredzi, apskatot īstas turbīnas un citas enerģijas ražošanas iekārtas.

Cenas:
Muzeja apmeklējums skolēniem un studentiem ir par brīvu, bet pieaugušajiem ieeja maksā 2 EUR. Izglītojošās nodarbības maksā apmēram 20 EUR grupai, kas ietver līdz 25 dalībniekiem.

Uzzināt vairāk: latvenergo

4. ”PB Telpa” – peintbols un lāzertags

''PB Telpa'' ekskursijas skolēniem. Peintbils un lāzerpeintbols.

”PB Telpa” ir ideāla vieta aktīvai atpūtai brīvā dabā, kur skolēni var piedalīties peintbola un lāzertaga spēlēs. Atrakcijas atrodas vairākās lokācijās, tajā skaitā Zaķusalā un Juglas parkā, piedāvājot labiekārtotas pikniku vietas un kafejnīcas. Peintbola un lāzertaga spēles ne tikai veicina fizisko aktivitāti, bet arī palīdz attīstīt komandas darba prasmes un stratēģisko domāšanu.

Cenas:
Peintbola spēles cena sākas no 11 EUR par personu, savukārt lāzertags – no 12 EUR par stundu personai. Grupām tiek piedāvātas īpašas atlaides, un pavadošajiem skolotājiem peintbols un lāzertags ir bez maksas.

Uzzināt vairāk: pbtelpa

5. Cinevilla

Cinevilla filmēšanas studijas mākslīgās ielas un vecie auto

Cinevilla ir ne tikai filmēšanas studija, bet arī aizraujošs atrakciju parks, kurā apmeklētājiem tiek piedāvāta unikāla iespēja izzināt kinematogrāfijas aizkulises. Skolēni var ielūkoties kinofilmu radīšanas procesā, uzzināt par dažādiem filmēšanas paņēmieniem un pat piedalīties šajā radošajā darbībā. Cinevilla izceļas ar savu plašo teritoriju, kas iekļauj vairākus scenogrāfijas komplektus, tostarp lauku ciematus, ielas un pat pilnas mākslīgas pilsētas, kas ļauj radīt dažādu laikmetu un žanru filmas. Šeit ir iespēja arī piedalīties dažādās radošajās darbnīcās un gida vadītās ekskursijās. Studija piedāvā aizraujošu ieskatu kā top filmas. Ekskursijas ietver scenogrāfiju apskati, rekvizītu un tērpu demonstrācijas, kā arī iespēju izmēģināt savas spējas filmēšanas laukumā.

Cenas:
Grupas ekskursijas Cinevillā maksā 13 EUR par personu, ja grupā ir vismaz 20 dalībnieki. Cena ietver ekskursiju ar gidu un visas papildu aktivitātes, kas saistītas ar filmēšanas procesu un aizkulises pieredzi.

Uzzināt vairāk: cinevillastudios

Ekskursijas skolēniem

Ekskursijas skolēniem ir lieliska iespēja izglītoties un aktīvi pavadīt laiku. Tās piedāvā plašu izklaides un mācību iespēju klāstu, kas piemērotas dažādām interesēm un vecuma grupām. Katra no minētajām vietām ir rūpīgi izvēlēta, lai sniegtu gan izglītojošu, gan aizraujošu pieredzi, kas ilgi paliks atmiņā.

Bildes ņemtas no: abpark, cinevillastudios, visitogre, vizium, pbtelpa, extendednotes, studenttravelplanningguide.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences