Aktīvā atpūta''Kurzemes Pavasaris 2024'' orientēšanās sacensības pasākums

”Kurzemes Pavasaris 2024” orientēšanās sacensības pasākums

”Kurzemes Pavasaris 2024”

Kurzemes Pavasaris 2024” ir orientēšanās sacensības, kas notiks 2024. gada 6. un 7. aprīlī Liepenē, Ventspils novadā. Tas ir nozīmīgs pasākums, kurā piedalās dalībnieki no visas Latvijas, un tas šogad ir arī Latvijas Kausa otrā posma un Pasaules Ranga sacensību daļa. Sacensības rīko orientēšanās klubs “Saldus” kopā ar Latvijas Orientēšanās Federāciju, un dalībniekiem būs iespēja sacensties vidējās un garās distancēs.

Programma un sacensību formāts

Pasākums sāksies ar treniņiem Ventspils reģionā 4. aprīlī. Sacensību galvenā daļa norisināsies 6. un 7. aprīlī. 6. aprīlī dalībnieki piedalīsies vidējās distances sacensībās Liepenē un vēlāk vakarā – sprintā Ventspilī. 7. aprīlī notiks garās distances sacensības, pēc kurām sekos apbalvošana.

Apvidus un kartes

Sacensības notiks tehniski izaicinošā kāpu apvidū blakus Baltijas jūrai. Dalībniekiem būs jātiek galā ar egļu un priežu mežiem, kā arī reljefa un mikroreljefa izaicinājumiem. Sacensību kartes ir sagatavotas, izmantojot lāzerskenējuma materiālus un atbilst ISOM 2017-2 specifikācijām.Pieteikšanās un dalības noteikumi

Dalībniekiem jāpiesakās, izmantojot LOF sistēmu, un jāveic dalības maksas maksājumi līdz noteiktajam termiņam. Sacensībās izmantos SportIdent AIR+ elektronisko atzīmēšanās sistēmu. Pieteikšanās un dalības maksu informācija ir detalizēti aprakstīta sacensību nolikumā.

Papildu informācija dalībniekiem

Dalībniekiem jābūt informētiem par sacensību noteikumiem, aizliegtajiem rajoniem, starta kārtību un atbildību. Ir svarīgi arī zināt par sacensību centra pakalpojumiem, tostarp medicīnisko palīdzību, ūdens pieejamību, WC un citām ērtībām.

Kurzemes Pavasaris

“Kurzemes Pavasaris 2024” būs aizraujošs pasākums orientēšanās sporta entuziastiem. Ar tehniski sarežģītu apvidu un profesionāli sagatavotām kartēm, šis pasākums ir lieliska iespēja gan pieredzējušiem sportistiem, gan tiem, kas vēlas pārbaudīt savas prasmes un baudīt skaisto Latvijas dabu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences